10 порад з приготування натурального соку

Promo
23.08.2019 15:17 Корисно
Загальновизнано, що натуральні соки, приготовані в домашніх умовах, в рази корисніші і смачніші покупної пакетованій продукції.

Щоправда далеко не всі знають, як правильно приготувати натуральний сік і яку соковижималку обрати для цього. Та на щастя, товарний агрегатор "Всі ціни" пропонує безліч моделей різної функціональності і продуктивності.

Два основних типи соковижималок - універсальні і шнекові. Також прилади цього типу відрізняються потужністю і об'ємом накопичувальної ємності, якщо вона є. Все це, в поєднанні з різними цінами, дозволяє покупцям підбирати ідеальний варіант соковижималки.

Як приготувати корисний натуральний сік: 10 порад

Для того щоб сік, який ви готуєте самостійно, був максимально смачним і корисним, потрібно дотримуватися нескладних правил:

1. Пийте сік свіжим. Для цього достатньо готовати його безпосередньо перед вживанням і не зберігати залишки у холодильнику, де вони швидко втрачають свої корисні властивості.

2. Сезонні фрукти і овочі - найкраща сировина для приготування.

3. Завжди шукайте для соку свіжі і стиглі фрукти. Від ГМО точно варто відмовитися!

4. Приділяйте увагу підготовці: мийте і при необхідності очищуйте фрукти, ретельно усувайте зіпсовані ділянки і кісточки.

5. Намагайтеся уникнути окислення продуктів: користуйтеся ножами з нержавіючої сталі, скляним, емальованим або фаянсовим посудом.

6. Правильно підбирайте соковижималку для ваших цілей. Соки з м'якоттю краще готує шнекова, хоча коштує вона дорожче.

7. Навіть при відсутності соковижималки, приготувати сік можна, використовуючи міксер або м'ясорубку.

8. Намагайтеся не використовувати цукор. Набагато корисніше використовувати солодкі стиглі фрукти.

9. За необхідності додавайте воду, щоб зробити сік менш концентрованим. 

10. Будьте обережні в змішуванні соків: з фруктів з кісточками краще виходять моносоки.

Ці прості поради допоможуть вам навчитися готувати смачний і корисний напій. І все, що потрібно для цього - купити соковижималку і відповідні для цього фрукти.

Теги: