5 неймовірних навичок, які вважають неможливими

06.10.2021 16:11 Корисно

Усі ми коли небудь зустрічали якусь таємничу особу, яка вміла робити щось неймовірне, наприклад, жонглювати будь-якими предметами так, наче вони тільки це й робили усе своє свідоме життя. Або як щодо вашого друга чи родича, який вміє з легкістю наслідувати будь-кого з відомих або не дуже осіб. Як їм це вдається?

Що ж, правда полягає в тому, що вони, скорше за все, колись витратили на це дуже багато часу. Їх єдиним секретом залишається лише особа наставника, який навчив їх цих маленьких хитрощів, які дозволили їм стати в чомусь успішнішими за більшість простих землян. Однак цього разу поталанило саме вам – ми приготували для вас кілька рекомендацій щодо розвитку неймовірних і цікавих навичок, яким ви зможете багато кого здивувати.

Зібрати кубик Рубика за 60 секунд

Багато хто бачив відео на YouTube, де восьмирічні генії складають кубик Рубика з блискавичною швидкістю та змушують глядача запідозрити себе у надприродних здібностях, які, здається, неможливо пояснити логікою. Чи вони махлюють? Або може це таки магія? Відповідь тут проста – вони просто слідують завченому алгоритму складання кубика. Звісно, роблять вони це неймовірно швидко, але цьому процесу можна навчитися і з часом також дивувати друзів «екзотичною» навичкою.

Чому важливий алгоритм? Через те, що після того, як ви опануєте основні кроки у збиранні кубика, вам підкориться кожен із них. А швидкісне складання кубика – це той же процес, просто натренований до автоматизму, вам просто треба буде вивчити всі кроки збирання і порядок їх здійснення. Ретельно розберіть кожен із них, і ваші пальці з часом почнуть збирати кубик самостійно. Пройде досить небагато часу – і ви зможете вразити своїми здібностями оточуючих.

 

Вільно розмовляти іноземною мовою

При вивченні іноземної мови найважливішою є постійна практика. Ніхто ніколи не починав одразу ж вільно розмовляти іноземною мовою, тож не звертайте увагу на такі вихваляння. Натомість пошукайте шляхи для практикування обраної вами мови на постійній основі, бажано з носієм мови, або за допомогою програми з фразами, яку можна використовувати на ходу. Таким чином вам вдасться заставити ваш мозок думати іноземною мовою, що на великий крок наблизить вас до вільного володіння нею.

З часом ви почнете більш упевнено розмовляти й захочете поглибити свої знання. В такому разі можете забронювати собі поїздку на вихідні до країни, мову якої ви вивчаєте – це неймовірно покращить ваші вміння і допоможе позбутися невпевненості при вирішенні питань іноземною мовою. Забронювавши поїздку ви не матимете інших варіантів, ніж ретельно до неї підготуватися. Головне – не лінитися, а наполегливо й регулярно нашаровувати знання.

Побороти шанси й імовірності та видаватися дуже везучим

У світі карткових ігор немає кінця прийомам і трюкам, але наскільки багато з них працюють не лише в кіно, а й у реальному житті? Щоб дійсно видаватися «везунчиком» потрібно зрозуміти, якими шляхами можна побороти систему, але робити це не настільки часто, щоб відповідні особи нічого не запідозрили. Найважливішим є розуміння стратегій підрахунку карт, які можуть допомогти будь-кому стати спеціалістом із блекджеку, а тоді спробувати застосувати їх при грі з друзями. Почніть із малих цілей і коротких ігор, постійно практикуйтеся і дуже скоро ви почнете видаватися найвезучішою особою в приміщенні де проходить гра.

Малювати, наче справжній артист

Вміння малювати – одна з тих речей, які виглядають дуже легко, коли ви знаєте, що саме слід робити, але мають жахливий вигляд у разі спроби новачком. Немає нічого поганого в тому, що вам не повезло стати відомим талановитим художником,  і, звісно ж, є багато способів навчитися малювати досить вправно. Як завжди, основним тут є спершу добре освоїти базові речі та техніки. Не намагайтеся негайно опанувати високе мистецтво, краще спробуйте записатися на уроки малювання для початківців та розберіться з освітленням, формою та виглядом. Уже за кілька занять ви матимете зовсім інше уявлення про малювання й, за умови постійної практики, зовсім скоро вам почнуть вдаватися все складніші і складніші завдання.

Провести виступ на TED для всього світу

Можливо одною з найжахливіших речей, яку приходиться робити деяким з нас на очах багатьох людей є публічний виступ. Але є й такі унікуми, яким це вдається неймовірно легко і складається враження, що вони такими балакливими вийшли із колиски. Як їм вдається негайно оживити й зацікавити публіку? Насправді тут усе теж дуже просто – вони зазвичай багато практикуються, виступаючи, наприклад, із доповідями в місцевих розмовних клубах та з дебатами у школах спікерів, також вони візуалізують собі успішні виступи на сцені. Така практика може стати в нагоді і вам при підготовці до важливого виступу!

Заключні моменти

Все, що необхідно зробити для опанування неймовірної навички, це приступити до роботи над нею, і вже дуже скоро ви зможете стати одним із тих суперталантів, на яких дивляться із роззявленими ротами й запитують: “Де ви цього навчилися?”. Вперед!