Як освітлення впливає на кучеряве волосся

Promo
26.01.2022 10:35 Корисно
Власниця кучерявих локонів? Хочеш змінити колір зачіски? Стривай, для початку радимо тобі вивчити всі деталі про структуру твоїх локонів перед походом до салону.

Особливості кучерявих локонів

Візуально можна припустити, що кучеряве волосся - справжній дар, адже на перший погляд звичайним людям воно здається дуже міцним і густим. У той час як фахівці при вивченні структури даного виду давно виявили, що лусочки на шкірі голови розташовані не щільно і злегка стовбурчаться. У зв'язку з цим такі цибулини слабкі. Вони не виділяють достатньої кількості природних масел, від чого вигинаються і стають хвилястими.

Знову ж таки, на перший погляд, таке волосся здається нам розкішним, більш об'ємним, але з іншого боку, володаркам такого типу потрібно більше уваги приділяти локонам, щоб воно не стало ламким і сухим.

Складності фарбування або освітлення кучерів

Будь-який хімічний вплив на такий тип є стресом для волосків. Оскільки будь-яка фарба працює за принципом проникнення пігменту крізь фолікул, часто трапляється так, що засіб частково руйнує кутикули, від чого кучері стають прямими і сухими.

Щоб уникнути погіршення здоров'я пасм, існує кілька методів, щоб захистити локони від наслідків:

  • Перед процедурою дбайливо та ретельно розчешіть локони.
  • Не мийте голову за 2-3 дні до процедури - ваше волосся виробить природний бар'єр, який дасть додатковий захист.
  • Після фарбування використовуйте спочатку сульфатний шампунь, а потім безпечний безсульфатний, так ви зможете ретельно змити фарбу.
  • Віддавайте перевагу засобам, які не містять у складі аміак.
  • Грамотно підійдіть до вибору засобу освітлення. Дійсно важливий і відповідальний крок, адже саме від засобу залежатиме результат і подальше здоров'я ваших локонів.

Кращий засіб для освітлення кучерявого волосся

Серед десятків методів та засобів освітлення таких локонів, на сьогоднішній день фахівці виділяють найбільш щадний варіант – пудри для освітлення, знецінюючі креми, комплексні набори для освітлення. Ознайомитись із такими засобами ви можете здесь.

Пудра є одним із найпопулярніших методів фарбування, затребуваність обумовлюється тим, що вона мінімізує шкоду здоров'ю ваших локонів. Порошок поєднується зі спеціальним окислювачем і знаходить густу консистенцію, завдяки чому вдається уникнути зіткнення зі шкірою голови.

За допомогою пудри можна освітлити волосся на 8 тонів, що не може не тішити.

Після фарбування слід приділити увагу догляду за волоссям, адже яким би діючим не був засіб, пам'ятайте, що кучері потребують особливого догляду. Підібрати професійні засоби для догляду за кучерявими локонами ви можете в Hair-Prof.