Якісна дезинфекція з Бланідас Актив (Амісепт) 1000 мл

Promo
16.11.2021 13:00 Корисно
Український деззасіб «Бланідас Актив» – рідкий препарат без хлору, виробляється в концентрованому вигляді. Засіб широко застосовується для профілактичних цілей, прибирання, а також у медичних закладах: для знезараження медичних інструментів, посуду, білизни, обладнання.

Склад та характеристики


Безхлорний засіб «Бланідас актив» не містить окислювачів, альдегідів. Створений на основі амінів та сполук амонію.

Препарат знищує збудників небезпечних інфекційних захворювань (туберкульоз, гепатит А, поліомієліт, СНІД), ефективний у боротьбі з внутрішньолікарняною інфекцією, грибковими захворюваннями, патогенними бактеріями та вірусами.

Розчини засобу чудово очищують, миють, дезодорують поверхні, не пошкоджуючи до того ж метали, полімери, лакові покриття. Тканини після обробки зберігають колір. Ефективно справляються з жировими та білковими плямами, нейтралізують залишки ліків, крові, добре дезінфікують поглиблення у медичному інструментарії.

Застосування


«Бланідас Актив» застосовується як самостійний засіб знезараження або у поєднанні з іншими способами дезінфекції.

Застосовується в стерилізації інструментів у стоматологічних кабінетах, операційних після використання предметів, призначених для обстеження (ендоскопів, зондів тощо). Препарат також затребуваний у салонах краси, косметологічних, манікюрних кабінетах.

За допомогою «Бланідас Актив» можна здійснити профілактичне знезараження під час прибирання медичних приміщень: обробити ним стіни, підлогу, меблі, двері, обладнання, предмети для наведення порядку (щітки, ганчірки, губки). Можливе використання засобу для знезараження одноразових масок, халатів, перев’язувального матеріалу, посуду перед утилізацією.

Засіб добре зарекомендував себе в харчовій, мікробіологічній, фармацевтичній, парфумерній промисловості. Ним також користуються в комунальному господарстві для дезінфекції сміттєпроводів, контейнерів для сміття, для боротьби з інфекцією в сучасних кондиціонерах. У побуті – для якісного прибирання та знезараження приміщень, утримання в чистоті поверхонь, обробки приміщень у той час, коли в ньому перебуває інфекційний хворий та після його одужання.

Як використовувати?

Концентрат розводиться з водою в пропорції один до двох.

Готовий розчин зберігається 16 днів.

«Бланідас Актив» можна придбати на сайті https://dezsredstva.com.ua/uk/