Альберо — ваш помічник у виборі дверей в оселю!

Promo
03.11.2022 09:43 Корисно

Як виробник та спеціалізований продавець в Україні, Альберо пропонує широкий асортимент міжкімнатних дверей, дверних коробок, глухих коробок, прохідних коробок, дерев'яних скляних дверей, блокових коробок, скляних та суцільноскляних дверей, недорогих декоративних та міжкімнатних дверей з натуральним шпоном. Як виробник, компанія завжди виконує все відповідно до побажань клієнта. 

Альберо пропонує великий вибір — ваші двері мрії вже є тут! Обирайте міжкімнатні двері на будь-який бюджет. Асортимент містить недорогі моделі з декоративною поверхнею, з імітацією  під деревину, моделі в класичному стилі, з білим лаком, а також індивідуальні моделі на замовлення для будь-яких приміщень. 

Як виробник та мануфактура, Альберо виготовляє двері для всіх типів кімнат відповідно до побажань замовника. Також можна недорого модернізувати ваші міжкімнатні двері. 

Альберо — це ваш помічник у виборі міжкімнатних дверей. За посиланням https://albero.com.ua/kharkiv/shop/doors/category/mizhkimnatni_16 можна купити двері міжкімнатні в Харкові та інших містах України. 

Асортимент

Альберо виготовляє будь-які моделі на замовлення. Кімнатні двері зі склом або за специфічними розмірами? Не проблема!

Всі міжкімнатні двері та рами виробляються виключно з високоякісних матеріалів, в різноманітних параметрах, тому тут ви знайдете найбільший вибір моделей. Ви маєте змогу замовити вподобану класичну модель міжкімнатних дверей у нестандартних параметрах. З Альберо ви отримуєте вигоду від низьких цін, високої якості роботи та коротких термінів виготовлення.

Комплектація: дверні полотна з коробом та замком

Купити міжкімнатні двері ще ніколи не було так просто. З повним комплектом від Альберо, що складається з дверного полотна з коробкою та врізного замка з ключем, ви заощадите не лише кошти, але і час на пошуки відповідних міжкімнатних дверей та дверної коробки. Також тут можна придбати повний комплект скляних дверей для внутрішнього застосування. В асортименті магазину представлено класичні двері з прозорим або сатиновим (матовим) склом. Звичайно, можна купити двері в кімнату і без короба, адже з індивідуальними кімнатними дверима ви отримуєте врізний замок на додачу до дверного полотна, тож необхідно лише повісити двері в наявну раму. Вартість дверей в Україні доступна для кожного. 

Ви можете легко підібрати на сайті компанії скляні розсувні двері, з білим лаком або під дерево. В Альберо зручно придбати розсувні двері одразу у комплекті з ходовими рейками та системою розсувних дверей за приємною ціною.

В каталозі легко знайти міжкімнатні двері для будь-якої сфери застосування. А також вибрати вхідні двері в багатьох варіантах виконання та оздоблення.

Альберо пропонує моделі вхідних дверей з кільцевими та блочними рамами, тож кожен знайже відповідний для себе варіант.