Апарат для пресотерапії: задоволення, яке необхідне

Promo
22.12.2020 17:06 Корисно
Постулат «краса вимагає жертв» повільно, але впевнено здає свої позиції і йде в минуле. Сучасне професійне косметологічне обладнання– це комфортні відчуття клієнта, і саме вони є маркером для інтенсивності потужності проведених процедур.

Апарат для пресотерапії – справжнє задоволення, яке не просто приносить відчуття легкості і відпочинку, але й підтримує організм у чистоті і здоров’ї. 

Пневматичний масаж: види і можливості обладнання

Український ринок професійного оснащення салонів краси і приватних кабінетів пропонує широкий асортимент техніки для роботи по тілу – апарати для пресотерапії, міостимуляції, кавітації, RF ліфтингу, термоодіяла для обгортань і багато іншого. Деякі з них мають чітку спеціалізацію, потребують наявності певних знань фахівця і вимагають його повної участі. Наприклад, міостимуляція: так, там теж усю роботу здійснює техніка, але майстер відповідає за правильне накладення електродів, потрібні знання розташування м’язів і т. д.

Для іншої групи техніки потрібно мінімум включення людського фактора – вона сама проведе повноцінну процедуру. І в цьому її велика цінність не тільки для масажистів, фахівців по тілу, а й для косметологів, які надають перевагу роботі з обличчям. Апарат для пресотерапії в цьому плані – найпростіше, найвигідніше, найлегше для роботи обладнання, що дозволяє без будь-яких складнощів розширити спектр послуг і пропонувати якісні, ефективні і, найголовніше, – необхідні для здоров’я і самопочуття процедури на тілі.

Ще одна особливість приладів – кількість опцій. Специфіка сьогоднішнього дня – поліфункціональні комбайни: економічно вигідно, коректно, правильно з фізіотерапевтичної точки зору проводити комплексні догляди. Це стосується, зокрема, також і апарата для пресотерапії: на ринку він представлений і як моноприлад, і як опція в поліфункціональних комбайнах. В останньому випадку він може поєднуватися з термопрогрівом і міостимуляцією.

Але є також методики, в яких лімфодренажний масаж – обов’язкова складова проведеної процедури. Як приклад можна привести ультразвукову кавітацію і міостимуляцію. Обидві ці техніки за замовчуванням передбачають участь лімфодренажного масажу. Ультразвукова кавітація – після проведеного сеансу, міостимуляція – перед ним. Апарат для пресотерапії – оптимальний варіант для таких випадків. Звичайно, фахівець може застосувати і ручні техніки – і відпрацювати руками ще півгодини мінімум. А можна одягнути клієнта в одноразовий костюм, вибрати потрібні програмні установки і натиснути кнопочку «start». І спокійно піти випити чашечку кави. 

Повітряний масаж: економічні вигоди

У роботі косметолога дуже важливий аспект – собівартість процедури. Насамперед це стосується професійних засобів – і вельми актуальним стає питання подорожчання косметики, що почалося. Засоби для демакіяжу, вмивання, тоніки, сироватки і маски потрібні завжди, у кожній процедурі. Ці засоби складають основу для розрахунку рентабельності конкретного обслуговування клієнта. Перевага техніки – в її довговічності. Апарат для пресотерапії, вже придбаний, буде працювати за будь-якого курсу долара і євро – його мало турбують мирські проблеми людства.

Ця техніка характеризується цілою низкою економічно вигідних моментів:

• Нульова собівартість: для проведення повноцінної якісної процедури не потрібні додаткові косметичні засоби – масаж роблять потоки повітря

• 4 способи застосування: моносеанс без додаткових препаратів, за бажанням клієнта – разом з працюючими за принципом осмосу засобами для посилення ефекту, допоміжна додаткова процедура під час роботи по обличчю, обов’язкова складова для активних методик роботи по тілу – кавітації і міостимуляції

• Легкість керування: апарат для пресотерапії не вимагає спеціальних знань і додаткових дипломів про вищу освіту

• Емоційно яскрава процедура: за відсутності протипоказань її проведення викликає дуже приємні відчуття, відчуття розслаблення і повноцінного відпочинку для втомлених ніг

Компанія «Б’юті Сервіс Україна» у своєму асортименті має всі перераховані варіанти обладнання – і моноприлади, і комбайни. На фоні описаних вище переваг компанія пропонує ще один важливий пункт – економічно виправдану ціну на апарат для пресотерапії. Компактний пристрій з блоком живлення вагою 2,5 кг, повноцінний прилад з костюмом і захисним покриттям для кушетки, поліфункціональний комбайн – будь-який салон, масажний кабінет або приватний косметолог зможе підібрати для себе ту модель, яка найбільш органічно вписується в робочий простір, фінансові можливості, у сферу наданих послуг.

При купівлі апарата для пресотерапії компанія «Б’юті Сервіс Україна» пропонує безкоштовне навчання з видачею іменного сертифіката. Сертифікована техніка, що супроводжується видачею всіх необхідних дозвільних документів, власний центр технічного обслуговування, якісне обладнання, навчання – техніка, куплена у компанії сьогодні, завтра починає приносити прибуток!