Автовикуп після ДТП: швидке вирішення складного питання

Promo
29.08.2022 10:00 Корисно

Продати машину після аварії непросто. Покупці часто не бачать в такому товарі цінності, тому продаж може зайняти багато місяців, якщо не роки.

Для тих, хто не готовий чекати так довго, існує автовикуп після ДТП в Україні. Звернувшись до професіоналів, Ви отримаєте ринкову ціну за свій автомобіль, а угода буде оформлена в той же день.

Автовикуп після ДТП: нюанси продажу

Серед водіїв побутує повір'я, що відразу після ДТП автомобіль потрібно продати, а якщо цього не зробити, за першою неминуче послідує наступна аварія. Але покупці теж не поспішають купувати такі машини, тим більше, якщо пошкодження видно неозброєним поглядом. Добре, якщо ДТП було легким, а у власника транспорту є гроші на відновлення авто. Але часто буває і по-іншому, коли єдиним бажанням автовласника стає якнайшвидший продаж.

Автомобілі, які побували в аварії, часто стають неліквідним товаром. Якщо машина не на ходу, то складно оцінити, у скільки обійдеться її ремонт, сюди ж додаються проблеми з транспортуванням, оцінкою. Пересічний покупець навряд чи зважиться на таке сумнівне придбання, а якщо погодиться, буде збивати ціну.

Автовикуп після ДТП з вигодою для власника

Щоб продати машину після аварії за ринковою вартістю, потрібно звертатися до професіоналів. Вони можуть запропонувати адекватну ціну, оцінити стан автомобіля і запропонувати комплекс послуг з переоформлення навіть самого проблемного авто.

Автовикуп після ДТП можна оформити за один день. Вам достатньо оформити заявку і надати документи на автомобіль:

  • техпаспорт;
  • свій паспорт та ІПН;
  • довіреність, якщо авто купувалося по ній.

Всі подальші турботи по переоформленню і транспортуванні компанія бере на себе. Ви не платите за оцінку, транспортування і зняття автомобіля з обліку, все це зроблять за вас професіонали.

Попередня оцінка відбувається по фотографії, якщо вас влаштовує запропонована вартість, до вас виїжджає експерт для подальшого оформлення угоди. Не важливо, в якому стані знаходиться автомобіль:

  • згорівший;
  • потонув;
  • не заводиться;
  • розбитий.

Будь-яку машину можна продати в Скуп Авто і отримати до 95% її ринкової вартості на момент продажу. Для продавця така пропозиція вигідна, оскільки всі питання бере на себе компанія-покупець. Вам потрібно тільки подати заявку, а все інше зроблять за вас представники компанії.