Безлімітний доступ до мобільного інтернету

Promo
24.08.2022 15:30 Корисно

Інтернет можна сміливо назвати одним із яскравих досягнень цивілізації. Інформаційно-комунікаційна мережа охоплює понад 50% населення планети, зайняла всі основні напрямки життєдіяльності людства. Україна у цьому питанні не стала винятком, до споживачів інтернет-трафіку належить 94% населення. Інтернет став інформаційним порталом, майданчиком для спілкування, бізнес-платформою, величезним гіпермаркетом та розважальним центром одночасно.

Безлімітні пакети від мобільних провайдерів України

Провідні інтернет провайдери: Київстар, Vodafone та Lifecell, конкуруючи між собою за серця користувачів, пропонують дешеві тарифні плани, один вигідніший за інший. Найбільшою популярністю користуються безліми пакети з необмеженим трафіком протягом оплаченого періоду. Найчастіше, виробник додає безкоштовний зв'язок всередині власної мережі, певну кількість SMS-повідомлень зі знижкою, бонуси та подарунки. Безлімітні тарифи вигідні за потреби у цілодобовому мобільному інтернет з'єднанні.

Кожен із провайдерів має свої особливості:

Київстар має найбільшу зону покриття. Тариф Максимальний Безлім забезпечує завантаження зі швидкістю до 150 Мб/с, гарантує безлімітний трафік, безкоштовний зв'язок у власній мережі та 300 хв. на дзвінки інших операторів.

Vodafon та його тарифний план Super Net Unlim вважається найкращим. Абонент отримує повну свободу на просторах всесвітнього павутиння зі швидкістю користування до 150 Мб/с. Відмінним доповненням вважається безлім на спілкування в соцмережах, месенджерах та зв'язок по країні у власній мережі плюс 200 хвилин на безкоштовні дзвінки на номери інших операторів та 30 хв за кордон.

Lifecell, що пропонує тариф Вільний Лайф, включає необмежений обсяг трафіку та 1500 хвилин на всі, без винятку, українські номери. Тарифний план "Хендмейд" від оператора передбачає формування пакета послуг самим абонентом. Користувач може самостійно вибрати необхідний обсяг мобільного трафіку, кількість хвилин для спілкування в мережі та для дзвінків на номери інших провайдерів, а також інші корисні послуги.

Мережеве обладнання для доступу в інтернет

Для абонентів, які не мають дротового інтернету, мобільний може стати основним, для чого потрібно запастися модемом і роутером. Перший допоможе створити стабільне з'єднання, а другий забезпечить локальну мережу WI-FI для одночасного доступу до інтернету та зв'язку між різними пристроями. Девайси практичні та комфортні у використанні, недорогі за ціною. Мобільні 4G модеми та 3G WI-FI роутери  гарантують високошвидкісне з'єднання з мережею інтернет.

Автор: Інна Можейко