Бик та інші: чого чекати від 2021 року знакам східного гороскопу

08.01.2021 15:00 Корисно
Фото: apostrophe.ua Фото: apostrophe.ua

12 лютого за східним гороскопом настане рік Бика, який триватиме до 31 січня 2022 року. Дуже хочеться вірити, що Бик буде миролюбним, поблажливішим і добрішим до всіх нас, ніж Щур, який приніс стільки проблем у 2020-му році.

Бик приходить до нас під канонаду Великої Мутації, коли Сатурн і Юпітер з’єднуються (що буває раз у 12 років) у знаку Водолія, відкриваючи нову епоху повітря. Великі зміни не за горами – до того ж такі, про які будуть говорити десятки років. Бик – тварина сильна і благородна, працьовита і некваплива, і весь прийдешній рік пройде під егідою цих якостей. Це буде рік для роботи з одного боку, і для відпочинку – з іншого.

Чому таке протиріччя? Тому що Бик – тварина повільна, важка (не тільки фізично, а й психічно) і надзвичайно працездатна. Ідеальна обстановка для Бика – та, в якій уже є звична робота і немає потреби щось змінювати. Саме ця нелюбов до змін і сприймається Биком як відпочинок, але багато хто з нас, звісно, вбачає за цим тільки небажання виходити із зони комфорту і змінювати своє життя на краще. Що ж, великою мірою це справді так.

Рік Бика відмінно підходить для того, щоб як слід зайнятися своєю кар’єрою. Бик халяви не любить: узятися за справу доведеться з усією серйозністю. Якщо ви давно хотіли навчитися чогось нового, зважте, що це повинно бути щось дійсно варте уваги, фундаментальне, те, що окупить ваші старання в майбутньому. У любовних стосунках Бик – істота інертна. Завоювати його прихильність дуже важко, зате Бик по-справжньому дорожить близькими стосунками і навіть проявляє себе в них власником. Він ніколи не віддасть свого і не буде дивитися в чужий бік, натомість Бик очікує вірності і стабільно рівного і теплого ставлення. Тому рік Бика сприятливий для укладення шлюбу, для формування стабільних стосунків, побудованих на взаємній повазі і – здоровому розрахунку.

Бик по-хорошому матеріальний, він хоче отримати не тільки чуттєве кохання, але й тепле ліжко і ситну вечерю. Для любителів саморозвитку рік Бика стане часом справжніх викликів: усе навколо буде старанно утримувати вас у зоні комфорту (або дискомфорту), не дозволяючи змінювати себе і своє життя, довірившись першому пориву. Але якщо ваші трансформації ретельно продумані, Бик докладе всіх своїх зусиль до втілення бажань. Ретельна підготовка і тверда впевненість в успіху – ось те, що вам потрібно, щоб домогтися свого у 2021 році Білого Металевого Бика.

Що стосується здоров’я в рік Бика, то тут неприємних моментів не передбачається. Бик – тварина міцна і сильна. Фізкультура і здорове харчування, правильний режим дня і відпочинку, хороший емоційний стан – от складові дуже доброго самопочуття у 2021 році.

Уроджені Бики

Бик (Віл) – другий знак у китайському гороскопі, характеризується як Інь, асоціюється з елементом Води. Символізує силу, надійність, працьовитість. Вимагаючи цього від себе та інших, Бик добиватиметься справедливості, незалежно від обставин. Він правильно оцінює ситуацію і ніколи не возвеличує свої особисті якості. Бик не зрадить, він надійно зберігає найпотаємніші секрети. Його можна вважати справжнім другом і хорошим партнером.

Представники цього знаку воліють не пускати незнайомців в їх затишний маленький світ. Вони дуже консервативні, важко переносять зміни. Бику не вистачає хитрості, він не намагається справити хороше враження. Ніколи не пристосовується до оточуючих людей, щоб отримати будь-яку вигоду.

Чесний і працьовитий Бик здатний домогтися значних успіхів у професії, він байдужий до похвали. Для успіху воліє йти довгим шляхом, здійснюючи всю важку роботу, необхідну для досягнення мети. Представники цього знаку – впевнені в собі люди, максимально стабільні у своїх переконаннях.

Діти, народжені в рік Бика, з ранніх років відрізняються серйозним підходом до життя. Вони націлені на успіх, прагнуть утілити свої мрії в реальність. Дитина-Бик радує батьків своєю лагідною вдачею. Завжди стримана, спокійна дитина тихо займається своїми справами, не відволікаючи дорослих. Але може продемонструвати абсолютно протилежні якості: дратівливість, запальність. У гніві абсолютно не контролює себе. Батьки повинні бути готовими до будь-яких несподіванок: дитина-Бик – складна, суперечлива натура.

Хлопчик-Бик з ранніх років демонструє справжні чоловічі якості: практичність, надійність, працьовитість. Намагається бути спокійним і впевненим у собі, але за зовнішньою незворушністю вміло приховує свої сумніви і страхи. Фізично розвинений хлопчик відрізняється дуже хорошим здоров’ям, любить займатися спортом. До того ж має дуже хороші розумові здібності, з ранніх років виявляє інтерес до конструювання. Вважає за краще проводити час за роботою, дитячі пустощі здаються йому непотрібними. Якщо і бере участь у грі, потребує повного підпорядкування від однолітків, не сприймає суперечок і заперечень.

Дівчинка-Бик – справжня господиня, вірна мамина помічниця. Обожнює чистоту і порядок, любить готувати. Будь-яка діяльність легко захоплює дівчинку, їй подобається бачити плоди своєї праці. Оточуючих розчулює зворушлива старанність дівчинки, вона здається тендітною істотою. Але за милою зовнішністю приховується твердий характер, усі емоції завжди під контролем. Не любить плітки і інтриги; подруги знають, що їй можна довірити найбільшу таємницю. Замість порожніх балачок вважає за краще проводити час за корисними заняттями. У неї є потяг до світу мистецтва, любить відвідувати виставки, театральні вистави.

Як привернути удачу в рік Бика

Фортуна любить тих, хто за нею не ганяється, а працює. У рік Бика теж не варто сидіти і чекати, коли прийде удача. Якщо хочеться отримати винагороду, то доведеться потрудитися. Впевнено рухайтеся до мети, працюйте з ентузіазмом. Але від ризикованих пропозицій та авантюр тримайтеся подалі – астрологічний прогноз на 2021 рік для них нічого доброго не обіцяє. Бик благоволить терплячим і наполегливим. Даремно енергію не варто витрачати, всі дії повинні бути обдуманими. І не шукайте, що хтось вам допоможе. Потрібно сподіватися тільки на свої сили. Зміни в 2021 році обов’язково будуть, але приймати їх слід гідно. Ні в якому разі не повертайтеся до минулого. Нічого не повернеш – візьміть собі на розум. Головне, радіти кожному дню, дрібницям і відчувати себе комфортно.

Щур

Щури в наступаючому році можуть отримати непогані дивіденди від своєї діяльності, особливо в сфері фінансів і кар’єри. Удача буде супроводжувати в майнових питаннях, розширенні оточення і впливу. Однак варто уважно ставитися до здоров’я – надрив може бути пов’язаний саме з діловою сферою. Не перенапружуйтеся і займайтеся профілактикою захворювань, особливо в роботі шлунково-кишкового тракту і наборі зайвої ваги. Рік не буде передбачуваним і зрозумілим. Сумніви будуть вас супроводжувати, але якщо зможете прислухатися до себе і зробити правильні кроки, то маєте великі шанси на успіх у будь-якій справі. У любовних стосунках зможете стати стабільнішими і розсудливішими. Але це станеться тільки в тому разі, якщо як слід попрацюєте над собою.

 Бик

Приходить ваш рік, і він несе енергії віддачі, ідей, творчості та мистецтва. Вчіться насолоджуватися і бачити, зокрема, вчіться усамітнення і спокійного споглядання на противагу вашій іноді надмірно метушливій натурі. Отримання результатів від минулих вчинків і кар’єрні досягнення можливі завдяки наполегливій праці. Ретельно оцінюйте потенційні можливості – комусь буде сприятливо змінити найм на бізнес, щоб домогтися кращих фінансових результатів. Жінкам буде дуже добре зайнятися налагодженням любовних стосунків, особливо в роботі над собою. Інакше можна сильно віддалитися від партнера або навіть зіпсувати стосунки. Важливо не ставити дітей у сім’ї на перше місце, гармонійно поєднувати всі сфери життя, щоб не створювати перекосів.

 Тигр

В особистому житті вам буде здаватися, що вас не розуміють. Вам доведеться налагоджувати свої комунікативні навички, незважаючи на те, що вам буде не вистачати самотності. Енергії року будуть давати вам приголомшливі можливості створити нові або вивести нинішній стан стосунків на новий рівень. Тиграм сприятливо виходити в соціум, реалізовувати свій потенціал, особливо у сфері реклами себе, своїх досягнень. Тримайте фокус уваги на амбіціях стати керівником – усе можливо у 2021 році, проте це вимагатиме від вас великої кількості зусиль.

 Кролик

Після напруженого у всіх сенсах 2020 року на вас чекає ковток свіжого повітря у більшості життєвих сфер. Очікується багато різних пропозицій – від робочих і ділових до освідчення. Але будьте обережними і не піддавайтеся скороминущим емоціям. Ретельно зважуйте нові можливості у вашому житті – не всі вони будуть достойними вашої уваги, особливо ті, що стосуються особистого життя. Рік сповнений флірту, романтики, легкості, але не всі близькі стосунки закінчаться весіллям. Особливо рік буде до вподоби тим Кролям, які зайняті в сфері освіти і передачі знань будь-яким шляхом. Якщо ви хотіли чогось навчитися, то кращого часу, ніж 2021 рік, також не знайти.

 Дракон

Для вас настає рік сильної турбулентності і нестабільності – на перший план виходить емоційність, яку потрібно обов’язково опрацьовувати. 2021 рік схожий на американські гірки, які приносять несподіванки за кожним поворотом. Духовна робота – медитації, заняття різними практиками – от що може врятувати вас від вигорання і помилок, зроблених у пориві пристрастей. У вас з’являтимуться яскраві можливості, але дуже дорогі для вас – платити доведеться не стільки грошима, скільки відповідальністю, часом і, можливо, ще ціннішими для вас категоріями. Щоб мінімізувати бурі пристрастей у наступаючому році, варто займатися ремонтними, будівельними роботами, а також організовувати подорожі і поїздки для себе і своєї сім’ї, нехай це буде навіть просто відпочинок у невеликому місті, яке знаходиться поряд.

 Змія

Творчий потенціал Змій у 2021 році на висоті! Почуття прекрасного має виражатися у всьому – стиль, робочий настрій, хобі. Цінуйте і бережіть свій особистий простір, займайтеся опрацюванням особистих меж. Не забувайте, якщо ви відчуваєте тиснення від близьких або від колег – значить, ви самі намагаєтеся когось занадто контролювати. Кар’єра і фінанси будуть давати вам можливості, які важливо не пропустити. Вдалі перспективи можуть відкриватися саме через зв’язки з іншими людьми – розширюйте оточення. Здоров’я може підкачати в органах дихання, м’язовій і кістковій системах – займайтеся профілактикою, найбільше підійдуть нетрадиційні способи – масаж, остеопатія, йога і цигун.

 Кінь

Усе, що пов’язано з навчанням і освітою, буде корисним для Коней: нові знання, написання дисертацій, викладацька діяльність, підвищення кваліфікації. Найуспішнішими будуть ті з Коней, хто буде активно розвивати свої навички і не буде сидіти на місці. Пересування і переміщення максимально корисні для вас у будь-якій сфері життя. Рік сприятливий для професійних проривів, але не для особистого життя. Ви можете «перегріватися» в спілкуванні з близькими, тому або працюйте над своєю вибуховою натурою, або дотримуйтеся розумної дистанції, щоб нікого не образити. Успіх у багатьох починаннях вам просто забезпечений, головне, не затримуйтеся на одному варіанті і пробуйте різні шляхи і способи.

 Коза

Для вас настає непростий рік, адже історично Коза з Биком не в злагоді. Але якщо для вас актуальна тема переїзду, то 2021 рік підходить для цього просто ідеально. Уникайте будь-яких екстремальних і небезпечних для життя видів діяльності, особливо слід триматися подалі від гірських місцевостей. Будьте уважними і обережними за кермом. У 2021 року вам несприятливо ризикувати у всіх сенсах, особливо здоров’ям і грошима. Хоча весь час буде бажання змагатися і доводити оточуючим свою винятковість і правоту. Конкурувати краще із самими собою, або заплануйте участь у конкурсах, спортивних змаганнях – шанси на перемогу будуть високими. Сварки, скандали, інтриги також можуть оточувати вас і ваших близьких – не піддавайтеся на провокації, і тоді все буде тільки на благо вам. Рік може принести кардинальні зміни в житті і навіть сильну зміну оточення. Стосовно здоров’я, то слабким буде шлунково-кишковий тракт, тому тема здорового способу життя і правильного харчування має бути домінуючою в 2021-му.

 Мавпа

У 2021 році до вас приходить духовна тема – показане будь-яке духовне зростання, самопізнання і поглиблення знань у різних сферах. Завершуйте в наступаючому році всі процеси, які тягнуть вас назад, – прагніть до автономності. Свобода повинна бути головною цінністю у вашому житті – ви можете почати все з чистого аркуша або зберегти і примножити те цінне, що маєте, якщо не будете надто сильно прив’язуватися до нього.

 Півень

2021 рік зустрічає вас грошовою удачею! Він подарує вам приголомшливі можливості заробити грошей, до того ж усе залежатиме від вашої фінансової потужності. Хтось може заробити мільйони, а хтось виграє в лотерею 100 гривень. Розвивайте вміння делегувати і прокачуйте фінансову свідомість, щоб зірвати свій куш у наступаючому році. Конфліктні ситуації і бажання все контролювати будуть заважати вибудовувати гармонійні відносини з оточуючими. Приймайте тільки виважені рішення, не рубайте з плеча, особливо в стосунках з рідними і близькими.

Собака

Не найресурсніший рік щодо вашого здоров’я – будьте обережними, вас можуть підстерігати аварії і травми. Очікуються фінансові витрати – ретельно ведіть бюджет, стежте за рухомою і нерухомою власністю і делегуйте саме фінансові рішення компетентних людей. У 2021 році вам важливо займатися благодійністю, а всі великі вкладення постарайтеся зробити до настання нового року. Корисно вивчати нетрадиційні науки, розвивати комунікативні навички. Слушним рішенням стануть заняття з ораторської майстерності і співу. На коні будуть ті, хто зможе розслабитися, довіритися Всесвіту і перестане контролювати все у своєму житті, адже будь-які ситуації для всіх завжди приходять на благо.

 Свиня

Для вас приходить рік вкладень у себе, своє майно і свій розвиток. Також це час подумати про високе – пошук сенсу життя буде актуальним. 2021 рік примітний для вас тим, що ви зможете отримати заслужені результати від попередньої діяльності, проте вони можуть бути дуже різними. Не найкращий рік займатися новими проектами або справами, краще створити заділ починань уже в кінці 2021 року – тут найбільше підійде рівна і спокійна стратегія на рік. До того ж ви легко можете отримувати підтримку і допомогу від різних людей, та й взагалі обставини складатимуться на вашу користь – варто тільки захотіти зробити крок їм назустріч.

Читайте також:  Що принесе нам Білий Металевий Бик