Чи варто купувати позашляховик для поїздок у місті

Promo
30.12.2020 15:13 Корисно
Іноді автомобілісти, які бажають купити новий транспортний засіб, вдаються в питання, наскільки раціонально купувати позашляховик для міста. Солідний і місткий автомобіль – мрія багатьох, проте до його вибору слід підійти з максимальною відповідальністю, зваживши всі плюси і недоліки купівлі позашляховика для міста.

Мінуси експлуатації позашляховика в місті

Одна зі слабких сторін цих транспортних засобів безпосередньо пов’язана з їх ключовою перевагою – місткістю. Навіть якщо ви вирішите придбати преміум позашляховик, це все ще буде велика машина з великими габаритами. Через це вона програє легковим авто у плані практичності та маневреності на міських дорогах. Особливо це помітно в районах зі старою забудовою і вузькими вулицями, де на позашляховику буває дуже важко проїхати. Додаткові складнощі можуть виникати в заторах і на парковках.

Практично всі позашляховики призначені для пересування поганими дорогами з безліччю нерівностей. За таких умов експлуатації витрати на обслуговування будуть вищими, ніж у легкових транспортних засобів, що теж необхідно враховувати автовласникам.

Через масивність і габарити позашляховиків інженерам важко забезпечити цим авто плавну і впевнену їзду міськими дорогами. Виняток становлять тільки преміальні моделі, наприклад, джип Лексус моделі LX. Завдяки унікальним розробкам і впровадженню передових технологій такі машини універсальніші і комфортніші на трасах порівняно з конкурентами. 

Переваги позашляховиків при експлуатації в місті

Незважаючи на деякі особливості цих великогабаритних авто, позашляховики Лексус і інших марок мають низку незаперечних переваг:

• Велика вмістимість і салон, усередині якого водієві і пасажирам буде комфортно навіть під час тривалих поїздок і подорожей.

• Ємкий багажник, що дозволяє розмістити в транспортному засобі безліч вантажів, які неможливо помістити всередину легкового авто.

• Стійкість до будь-яких погодних умов, бо позашляховики сконструйовані таким чином, щоб показувати відмінні результати на снігу, мокрих дорогах, а морози, спекотна жара і сильний вітер не мають шансів проти таких автомобілів.

Якщо розглядати розроблений компанією Lexus позашляховик LX, то відкривається додатковий плюс цих машин – солідність. Такі авто стануть відмінним варіантом для ділових поїздок і бізнес-зустрічей практично будь-якого рівня.