Чому вас повинні вибрати серед всіх претендентів на заповітну вакансію

Promo
28.10.2019 14:53 Корисно
Складання резюме, дистанційне спілкування з потенційними роботодавцями, співбесіди - хвилюючі події в житті дорослої людини.

Кожен з нас хоче зайняти високооплачувану престижну посаду і працювати в успішній компанії. Однак у рекрутерів чимало хороших кандидатів. Чому повинні вибрати саме вас?
Знайдіть відповідь на це питання заздалегідь. Велика ймовірність почути її на співбесіді.

«Солодкі» для роботодавця слова

В кінці співбесіди багато рекрутерів або керівників компаній запитують: «Чому саме ви повинні зайняти посаду?». Більшість кандидатів губляться, впадають в ступор. Лише одиниці з серйозним обличчям лаконічно відповідають на запитання, адже їм дуже потрібна хороша  робота в Києві  і вони дійсно бачать себе в компанії.

З якою метою кандидатів ставлять в незручне становище? Одні ставлять каверзне запитання «для галочки», інші переслідують бажання почути інформацію про реальні наміри і оцінити користь, яку людина може принести компанії. Першим досить переконатися в тому, що навички відповідають вимогам. При спілкуванні  другим потрібно розповісти:

 про особисті конкурентні переваги як фахівця;
про кількість завершених успішних проектів або вирішених завдань;
про розуміння специфіки роботи;
про очікувану користь для компанії.

Лаконічна правдива самопрезентація дозволить оцінити вас як кандидата.

Для тих, хто опинився в глухому куті

Бажання отримати роботу настільки сильне, а відповідь на каверзне запитання так і не прийшла в голову? Головне - не панікувати. Ви вже на співбесіді, значить, кандидатура цікава роботодавцю. Не опускайте руки, коротко розкажіть про свої достоїнства, не вживайте частку «не», покажіть бажання працювати. Якщо рекрутер не оцінить, заходите на  https://jobs.ua/rus/vacancy/search  — пошук роботи.

На сайті «Джобс» регулярно з'являються пропозиції від провідних компаній України. Той, хто шукає - завжди знайде! Вже сотні досвідчених фахівців, які себе цінують і знають ціну старанням, зайняли завидні вакантні місця. Відкиньте страхи і дотримуйтесь їх прикладу, у вас все вийде.