Чи буде дефіцит металочерепиці в 2022 році

Promo
28.04.2022 16:30 Корисно

Металева черепиця, як найпопулярніший матеріал для будівлі покрівлі, завжди користується неабияким попитом. З роками він не змінюється, адже важко знайти альтернативну продукцію в такому ціновому діапазоні та з такими самими експлуатаційними даними.

Найближчі прогнози для металочерепиці від «Сітібуд»

Компанія «Сітібуд» оцінює ситуацію, яка склалася після початку воєнних дій на території нашої країни, та вважає, що дефіциту металочерепиці не вдасться оминути. Ознайомитись з нашими актуальними пропозиціями по металочерепиці  можна за посиланням:  https://citybud.in.ua/uk/metalocherepica/. Враховуючи, що суттєвих змін в асортименті найближчим часом не варто очікувати, обирайте серед тих варіантів, яких ще вдосталь залишилось у нашої компанії.

Чому ж нашу країну неминуче очікує проблема з постачанням металочерепиці,  пояснюють наступні обставини, що склалися на поточний момент:

  1. Враховуючи, що країна не встигла оговтатись після наслідків пандемії, а вже потрапила в нову економічну прірву, давати прогнози досить складно. Однак зрозуміло одне – металочерепиці буде обмаль, з асортиментом також буде все не дуже райдужно.
  2. В умовах військового стану ті, хто лишився в країні та намагається працювати, змушені підіймати ціни на запропоновані профілі металочерепиці і це цілком зрозуміло. Адже ланцюги постачання зруйновані, є суттєві проблеми з логістикою.
  3. На фоні зменшення варіантів продукції у кінцевого споживача не буде особливого вибору, доведеться обирати майже без того самого вибору. Це говорить про те, що навіть поодинокі виробничі компанії, що працювали в країні, або змушені були припинити тимчасово або на невизначений термін виробничий процес, намагатимуться всіляко зберегти можливість подальшої виробничої життєдіяльності.
  4. Щоб отримати сировину, тепер потрібно враховувати здорожчання вартості логістичних послуг та самої сировини, тому це зробить відповідний вплив і на те, в яку суму обійдеться домовласнику придбання металочерепиці.