Чи варто вкладати фіатні гроші у крипту?

Promo
01.09.2022 13:55 Корисно
На сьогодні у світі є одна законна та стандартна система взаєморозрахунків – це фіатні гроші. Вони використовуються у вигляді готівки, банкнот, а також електронних грошей, акцій, облігацій, інших цінних паперів. Залежно від конкретного виду, такі гроші є або стандартним платіжним засобом, або інвестиційним інструментом, за допомогою якого виходить певний дохід.

Одночасно із традиційною системою фіатних грошей понад 10 років існує паралельно і ринок криптовалюти. Це цифрові гроші, які не мають жодного іншого виразу, окрім електронного формату. До того володіння цифровими монетами підтверджується виключно наявністю ключів та доступів до криптогаманця, але не прив'язується до конкретної особи. Ця ніша є однією з найприбутковіших для отримання пасивного доходу. Організувати його можна через обмінник криптовалют, який працює як в інтернет-просторі, так і може мати фізичні представництва у різних містах.

Як обмінюватися цифровою валютою?

Щоб здійснити обмін криптовалюти Івано-Франківськ, достатньо:

  • знайти платформу, де надаються такі послуги;
  • переконатися в тому, що майданчик є надійним і має гарну репутацію, а також у тому, що ви потрапили на оригінальний сайт компанії, а не підроблену копію;
  • перевірити, чи є в переліку доступних варіантів валюти, які вам необхідні;
  • перевірити, чи вистачає резерву запасу капіталу по кожній валюті, щоб ви могли здійснити транзакцію за один раз;
  • оформити заявку онлайн через спеціальний шаблон;
  • підтвердити обмін, якщо умови комісії (ця інформація буде показана в окремому полі) вас влаштовують.

Для здійснення таких транзакцій можна реєструватися на платформі або упустити цей етап. Все залежить від цілей та запланованої частоти здійснення обмінних операцій. Якщо ви збираєтесь виконувати їх на постійній основі, заробляючи на коливаннях цінності різних видів цифрових грошей, має сенс пройти реєстрацію. У цьому випадку можна розраховувати на участь у програмі лояльності, якщо вона є на платформі. А це означає, що зі збільшенням кількості проведених угод знижуватиметься і розмір стягуваної комісії.

Що ще пропонують обмінники онлайн?

Кожен, хто вирішив організувати собі додаткове джерело заробітку, розглядає всі можливості, як зробити його ще більш прибутковим. Якщо ви ведете активну діяльність у соцмережах та популярних месенджерах, берете участь з певних питань на тематичних форумах, маєте солідну та позитивну репутацію, використовуйте це собі на благо. Для цього просто практичним шляхом перевіряйте різні платформи, на яких пропонується обмін крипти. Після цього рекламуйте надійні майданчики на різних ресурсах. Так у результаті ви отримуватимете додатковий дохід від партнерської програми, коли інші власники криптовалюти здійснюватимуть транзакції в запропонованій вами обмінці.