Чому варто купити ноутбук Asus для домашнього користування

Promo
18.03.2021 11:12 Корисно

Компанія Asus зарекомендувала себе як надійний виробник техніки. Та користувачеві потрібно знати реальні переваги бренду, перш ніж зважитися на небюджетну обновку.

Ноутбуки Asus — одні з перших моделей, на які звертає увагу потенційний покупець у магазині. 

Сумісно з консультантами інтернет-магазину техніки Eldorado, ми виявили вагомі причини вибрати лептоп Asus для домашнього користування.

Переваги портативного ПК від Asus 

Асус ноутбук ідеально підходять для більшості задач домашнього пристрою: перегляд фільмів, редагування фото, робота з онлайн-документами, серфінг у мережі тощо. Але від аналогічних моделей інших брендів, ці відрізняються більшою продуктивністю. І кожен користувач має змогу підібрати пристій відповідно до переліку виконуваних завдань. 

Виділяють такі серії приладів:

  • бюджетні — для роботи та навчання вдома та виконання нескладних комп’ютерних задач;
  • мультимедійні — високопродуктивні, тонкі та стильні гаджети. До них можна віднести моделі ZenBook зі ScreenPad-дисплеєм та ультратонкі VivoBook з потужними динаміками;
  • трансформери Flip — перемістивши клавіатуру на 360°, їх використовують як планшети;
  • геймерські — найдорожчі моделі з потужними відеокартами й відмінними технічними характеристиками для онлайн-ігор та редагування відео.

Як бачимо, всі моделі бренду доволі продуктивні та функціональні. Ноутбуки підтримують до 32 Гб оперативної пам’яті з підвищеною частотою 3200 МГц та використовують швидкісні SSD.

А якщо подивитися ціни на девайси, вибір стає ще більш обґрунтованим — є багато моделей вартістю 10-19 тисяч гривень. Що наразі є бюджетним ціновим сегментом. Серед продукції інших брендів ціна девайсів з такими функціями превалює далеко за 25 тисяч гривень. 

Ноутбуки можуть похвалитися тривалим часом автономної роботи та легкою вагою, а також відсутністю “недоробок” в інших характеристиках, яких припускаються різні виробники на догоду компактності. 

Не можна не відмітити й стильний дизайн: кожна модель виглядає просто приголомшливо. Це також стає вагомою причиною вибору ноутбука цього бренду.