Дитячий манікюр: як правильно зробити?

25.01.2021 16:36 Корисно

Дуже часто дітей приваблює декоративна косметика, а найбільше — кольоровий лак для нігтів.

З якого віку можна фарбувати нігті дівчаткам та як це правильно зробити в домашніх умовах? Детальніше ознайомитись з цією темою можна тут — https://blog.eva.ua/hochu-yak-u-mami-osoblivosti-dityachogo-manikyuru/.

Дитячі руки — дуже ніжні та вразливі, а нігтики продовжують формуватись приблизно до 15 років. Тому не варто дозволяти дитині користуватися косметикою з сульфатами та парабенами, миючими засобами та іншими небезпечними засобами. Варто мити ручки дитячим милом та регулярно наносити дитячий крем, який захищає від негативного впливу середовища. У 4-6 років дитині можна дозволити зробити манікюр. Найкраще, якщо це буде дитячий лак, що не містить небезпечних речовин.

Як зробити манікюр дитині?

Дитячий манікюр включає декілька процедур: 

  • миття та дезінфекція рук;

  • тепла ванночка;

  • видалення кутикули;

  • підпилювання нігтиків;

  • нанесення покриття.

Спочатку руки необхідно вимити з милом та ніжно витерти рушником. Підліткам можна нанести рідину для видалення кутикули, а маленьким краще обійтися без цього. Краще потримати руки в ванночці з теплою водою, щоб шкіра розм'якла.

Після цього можна переходити до видалення кутикули. Цю процедуру треба проводити дуже акуратно, а перш за все пояснити дитині, що ви збираєтесь робити. Видалення кутикули потрібно не кожній людині, тому краще орієнтуватися на її стан індивідуально. Якщо ви бачите, що вона виглядає грубо та псує увесь вигляд нігтів, то краще зрізати надлишки тканини. Якщо ж кутикула акуратна та не привертає уваги, її можна не видаляти.

Потім підпилюємо нігтики, щоб надати їм правильної та акуратної форми. Нігтьова пластина у всіх різної форми, тому й підпилювати її треба згідно з природною формою. Не намагайтеся кардинально її змінити, оскільки це може призвести до болю та ран.

Останній етап — це те, заради чого маленькі дівчата взагалі погоджуються пройти всю процедуру манікюру. Найцікавіше — вибрати колір лаку, зробити малюнок або наклейку і врешті-решт стати справжньою красунею з оригінальним манікюром.