Для чого потрібні зволожувачі повітря: універсальні пристрої з топ-3 функціями, які ви не очікували

Promo
18.10.2022 13:47 Корисно
Окрім своєї основної функції – зволоження повітря, такі пристрої мають багато інших, не менш корисних сервісних опцій.

Спробуємо дізнатись більше, які саме додаткові властивості має навіть найпростіший зволожувач повітря актуальної моделі та кращих виробників такої продукції для побуту.

До речі, в інтернет-магазині «Ваш клімат», на сторінці https://vashklimat.com.ua/product-category/humidifiers/ можна самому визначитись, який з цих пристроїв до душі. Придбати його для створення реально комфортної обстановки в квартирі, варто. У цьому легко пересвідчитись, оглянувши ці властивості. Додамо лише те, що більшість зволожувачів працює у автономному режимі та можуть встановлювати вологість повітря як для нічного, ощадливого варіанту, так і для активного використання повітряного простору вдень.

 Іонізація повітря: дихаємо на повні груди, відчуваємо силу та енергію

 Відомо, що іонізація повітря має бути корисною для організму людини, якщо  в повітряній суміші багато аніонів. Вони допомагають поліпшити роботу дихальної системи, роботу серця, збалансувати психологічний та фізичний стан.

Саме тому використання іонізатора, що утворює аніони – є додаткова і корисна функція, що реально може вплинути на поліпшення самопочуття людини.

 Ультрафіолетова лампа для знезараження простору кімнати

 Ультрафіолетові промені вражають шкідливі бактерії та захищають повітряний простір від значного поширення негативної мікрофлори. Встановлені на деяких моделях зволожувачів такі лампи, допомагають знищити мікрофлору, яка може стати причиною зварювань.

Це особливо важливо у осінній та зимовий період, коли поширення інфекційних хвороб, посилюється та інтенсифікується їх гострота. А така лампа стане додатковою перешкодою для поширення таких неприємностей серед користувачів.

 Ароматизація: настрій, користь і не тільки

 Якісне використання ароматизаторів повітря, що містять корисні речовини – непросте завдання. Замість використання свічок, які знищують кисень, є пожежонебезпечними, краще застосовувати такий спосіб ароматизації, як вбудовані опції зволожувачів. 

Ароматичні масла:

  • створюють безпечну територію проживання;
  • поліпшують самопочуття, дарують затишок і яскраву атмосферу;
  • створюють кращий настрій, бажання активно працювати або навпаки – спокійно відпочивати.

Який напрямок ароматерапії обрати – це вже рішення користувача.

Нові версії зволожувачів – це справжній комплексний засіб для поліпшення самопочуття, а також для відновлення сил і енергії після складного дня. Крім того, повна автоматизація процесів, робота з датчиками, які підключають пристрій для виконання певних алгоритмів – все це дає можливість користуватись приладом без зайвого клопоту та складних налаштувань.