Фасувальні пакети - якими бувають та для чого використовуються

Promo
14.11.2022 12:35 Корисно

Фасувальні пакети - тип пакувальної продукції, що відрізняється від виробів типу "банан" відсутністю ручки в центральній верхній частині. Він має іншу функцію і нерідко оснащується фальцями (бічними закладками) для більшої зручності.

Фасувальні пакети - тип пакувальної продукції, що відрізняється від виробів типу "банан" відсутністю ручки в центральній верхній частині. Він має іншу функцію і нерідко оснащується фальцями (бічними закладками) для більшої зручності.

До таких виробів можна віднести пакет-майку. Сьогодні фасувальні пакети можна купити в будь-якому інтернет-магазині України гуртом та в роздріб, наприклад тут simi.kiev.ua/fasovka. Вироби пропонуються покупцям різними виробниками.

Для чого використовуються фасувальні пакети?

Головним призначенням пакета є захист продукту або іншого товару від бруду, пилу, сміття та вологи. Крім того, пакети для фасування закуповують різні компанії, супермаркети та продовольчі магазини для фасування різних сипких товарів (круп, цукру, борошна).

Поліетиленові пакети для фасування товарів застосовуються не тільки для сипучих матеріалів, а й для непродовольчих та продовольчих виробів як вкладення у картонному пакуванні.

Окрім фасування продуктів виробу застосовуються для їх зберігання. Це дає можливість збільшити термін придатності товарів, що зберігаються.

Якими бувають пакети для фасовки?

Для виробництва виробів використовується поліетилен різних кольорів, не лише білий та прозорий. Причому матеріал може мати різну щільність, розмір та тип.

Нерідко випускаються вироби з малюнками, написами чи логотипами (залежно від конкретної мети використання).

Переваги фасувальних пакетів з Поліетилену

Звичайні, на перший погляд, фасувальні кульки при більш глибокому розгляді мають масу позитивних якостей:

 • доступна ціна;
 • комфорт та зручність використання;
 • проста утилізація після застосування;
 • продукція випускається в різних розмірах, кольорах та формах;
 • широка сфера застосування;
 • допускається багаторазове використання;
 • водонепроникність (вміст пакета надійно захищений від вологи та опадів);
 • незначна вага виробів;
 • фасувальні пакети з поліетилену не піддаються впливу кислот, лугів, жиру та інших агресивних речовин;
 • вироби можна використовувати за будь-яких температурних режимів (їх можна пошкодити тільки при температурі від -50 градусів за Цельсієм, внаслідок чого поліетилен може потріскатися);
 • багато підприємців переконалося, що поліетиленовий пакет - це відмінний варіант для розміщення реклами та підвищення впізнаваності бренду.

Широкий асортимент доступних варіантів пакетів із поліетилену дає можливість підібрати відповідний виріб для будь-якого споживача. Кульки не лише гарантують захист вмісту від несприятливих факторів навколишнього середовища та пошкоджень, а й полегшують перевезення різної продукції.