Гороскоп на 16–22 листопада 2020 року

16.11.2020 09:15 Корисно
Фото: astroliga.com Фото: astroliga.com

На цьому тижні Близнюкам краще пливти за течією, Скорпіонам – підвести підсумки своєї діяльності, а Тельцям і Стрільцям – діяти раціонально.

ОВЕН

Вам варто бути дипломатичнішими відноcно навколишніх, не потрібно вриватися в їх внутрішній світ без запрошення. Занадто швидке виконання ваших бажань повинне насторожити, швидше за все, воно не обіцяє вам нічого хорошого. Імовірно, що вас просто заманюють у пастку. Вихідні можуть виявитися підходящим моментом для нових знайомств і нових ідей. У звичному колі вам може стати нудно. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

ТЕЛЕЦЬ

Ви будете розв’язувати  проблеми на роботі. Однак, перш ніж рішуче діяти, варто все ретельно продумати, не піддавайтеся першому пориву. Вам доведеться кілька разів повторювати навколишнім, чого ви від них хочете. Не турбуйтеся, ваша наполегливість і увага до деталей допоможуть домогтися бажаного. Актуальна проблема може благополучно розв’язатися ніби сама собою. У вихідні дні не приймайте поспіхом важливих рішень. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

БЛИЗНЮКИ

Не поспішайте укладати жорсткі плани й строго виконувати їх. Сприятливий період для того, щоб спокійно плисти за течією. Ви самі не помітите, як досягнете бажаної мети. Справи на роботі будуть складатися вдало, що дозволить вам багато чого встигнути. Ви станете незамінні для коханої людини, зможете порадувати друга приємним подарунком. Вам доведеться відстоювати свої ідеї, доводячи їх реалістичність. Вихідні присвятіть домашнім справам або собі улюбленим. Приділить увагу дітям. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – п’ятниця.

РАК

Можливі непередбачувані відповідальні заходи, проте відповідати вам доведеться не тільки й не стільки за себе, скільки за справи інших людей. Зате ви із цим блискуче впораєтеся й отримаєте додатковий прибуток. Слушний час для укладення фінансових договорів, угод, досягнення компромісу з грошових питань. Можливі важливі ділові пропозиції, ці дні можуть стати переломними у професійній перспективі. У вихідні можете розраховувати на допомогу близьких, однак не діліться враженнями й взагалі поменше говоріть. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

ЛЕВ

Напружена робота почне приносити плоди. Вам необхідно продумати, як краще використовувати робочий час, звільнивши себе від непотрібних зустрічей і контактів. Ділове спілкування пройде успішно. В особистому і сімейному житті – поменше суєти й більше спокою. Імовірні конфліктні ситуації, і компроміс з вашого боку не буде зайвим. Налагодяться любовні стосунки. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – п’ятниця.

ДІВА

У вас додасться справ і відповідальності. Що ж, проявіть себе. Тільки не забувайте, що не варто ні з ким сваритися, краще працювати в команді. Наступає зручний момент для перегляду особистих стосунків. Будьте раціональними, знайте у всьому міру – це дасть свої плоди. Близькі люди будуть підтримувати вас у нових починаннях. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

ТЕРЕЗИ

Нікого не критикуйте й не з’ясовуйте стосунки. Бажано переглянути свої плани й задуми та увідповіднити їх до реальної ситуації. Рух кар’єрними сходами можливий за умови підвищення професійного рівня. Можуть відновитися недавно перервані ділові контакти. Можлива приємна поїздка. У вихідні уваги може потребувати родина. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

СКОРПІОН

Буде не зайво підсумувати те, що прожите, і відкрити для себе нову сторінку. На вас чекає чимало приємних моментів – подарунків від долі і від близьких людей. Ви зрозумієте, що потрібні й затребувані. Забудьте про скритність, саме зараз можна поговорити про найпотаємніше, але тільки з близькою людиною. Посміхайтеся частіше, тим паче, що приводи у вас будуть. Любов надихає, не треба від неї бігти. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – субота.

СТРІЛЕЦЬ

Ваше рішення вплине на багато подій, що відбуваються з вами. Так що дійте раціонально, а не під напором почуттів. Не говоріть зайвого і не відволікайтеся на дрібниці, і ви досягнете бажаного. Не лінуйтеся і нікого не критикуйте, виявіть свої найкращі якості. У вихідні бажано вибратися за місто або в невелику подорож, щоб відпочити й відновити сили. Сприятливий день – середа, несприятливий – вівторок.

КОЗЕРІГ

Зараз важливо зосередитися. Тільки властива вам логіка і здоровий глузд убережуть вас від легковажних вчинків, так не заважайте їм працювати, забиваючи голову всякою нісенітницею. На роботі розраховуйте свої сили адекватно, не перенапружуйтеся. Займіться у вихідні прибиранням вашої квартири від мотлоху. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – субота.

ВОДОЛІЙ

Добре не тільки укладати плани, але й потихеньку починати їх реалізовувати. Не міняйте своєї точки зору кому-небудь на догоду, тому що цим ви можете підірвати свій авторитет. Продумайте зміни, які давно назріли в особистому житті, і обговоріть їх з родиною. У вихідні відвідайте друзів або запросіть їх у гості. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

РИБИ

На вас чекає чимало роботи й контактів, що може дуже стомити своєю інтенсивністю й напруженим ритмом. До того ж вам доведеться розраховувати тільки на власні сили. Ви наберете хороший робочий темп, постарайтеся не збиватися з нього якнайдовше. Емоційно складними можуть виявитися вихідні. Близькі вам люди потребуватимуть вашої допомоги й підтримки. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.