Гороскоп на 18–24 січня 2021 року

18.01.2021 09:30 Корисно
Колаж "СК" Колаж "СК"
Кому проявити обережність, а кому відкриються нові можливості; у кого на цьому тижні вийде все якнайкраще, а кому доведеться багато працювати; кому варто відправитись у поїздку, а кому – посидіти вдома – дізнавайтеся разом із "СК"

ОВЕН

Вам, схоже, доведеться скорегувати свої плани. Варто проявляти обачність і обережність як у словах, так і в діях. Будьте обережними, тому що будь-яка сказана фраза загрожує обернутися проти вас. Не варто плести інтриги й брехати. У вихідні можуть наскочити несподівані гості. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

ТЕЛЕЦЬ

Ви будете схильні до спонтанних дій. Це може трохи заважати, однак вам буде сприяти удача. Постарайтеся дотримуватися помірності у їжі та розвагах. Буде просто необхідно направити вашу потужну енергію в творче русло. Може настати слушна мить для розмови по душах і освідчень у коханні. У вихідні не починайте нічого нового, є ймовірність отримання перекрученої інформації. Сприятливий день – середа, несприятливий – субота.

БЛИЗНЮКИ

Ваші плани й задуми реалізуються. Але краще діяти непомітно, не ділячись подробицями з навколишніми. Вас чекають яскраві зустрічі з давніми друзями і нові цікаві знайомства. Вас порадує кохана людина. Вона проведе з вами багато часу, виконає ваші прохання, ви знову переконаєтеся, що ви багато чого значите в її житті. Готуйтеся до приємних змін в особистому житті. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

РАК

Можливий прекрасний, яскравий, насичений тиждень. У вас буде практично все виходити. Тільки постарайтеся вгамувати занадто сильні емоції й не провокувати конфлікти. Краще присвятити більше часу відпочинку, тоді багато ваших ідей втіляться в життя. Вашу ініціативу підхоплять і підтримають. Спілкуйтеся, зустрічайтеся, веселіться. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

ЛЕВ

Варто звернути увагу на своє оточення, на взаємини з партнерами, друзями, родичами. Постарайтеся не тікати від відповідальності у сімейних справах. Вам ніхто не пропонує вирішувати їх самим. Від вас потрібно тільки одне: не звалювати на інших те, що буде покладено на вас. Багато часу потребуватимуть діти, можливі спільні поїздки, зокрема й за місто. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

ДІВА

Тиждень обіцяє бути аж ніяк не нудним і, зрозуміло, зовсім не простим. Можливі зміни в кращий бік у відносинах з друзями, а розумний компроміс у родині дозволить добитися наміченої мети. Можлива цікава пропозиція з боку ваших таємничих заступників або шанувальників. Вихідні – вкрай хороший період для початку подорожей. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – понеділок.

ТЕРЕЗИ

Воля, енергія й щасливий випадок можуть виявитися в одній упряжці й помітно просунути вас уперед. Але не піддавайтеся спокусі розраховувати винятково на везіння – ретельно плануйте свої справи й ви доб’єтеся намічених цілей. Буде виправданий деякий ризик, можлива реалізація найнестандартніших задумів. У вихідні можливі конфлікти, але все ж таки варто визначити свою позицію з хвилюючих вас питань. Сприятливий день – середа, несприятливий – субота.

СКОРПІОН

Ви багато чого можете досягти й відчуєте смак успіху. Відбудеться подія, яка відкриє перед вами нові можливості. Впустіть у своє життя більше позитиву, любові й радості. Зірки віщують, що багато чого тут залежить від вас. Дозвольте собі кохати і бути коханими. Вибирайтеся у світ: зірки радять вам частіше бувати на людях. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

СТРІЛЕЦЬ

Період сприяє відпочинку й роздумам про високі матерії. Не купуйтеся на лестощі й обман. Зустріч зі старими друзями відкриє перед вами нові перспективи. Краще не робити ніяких кардинальних кроків. У вихідні постарайтеся зібрати приємну компанію, відволіктися й відпочити. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

КОЗЕРІГ

Тверезий розум і інтуїція допоможуть вам блискуче впоратися з будь-якою проблемою. Позитивне налаштування дозволить вам уникнути різких перепадів настрою. Не приховуйте своїх почуттів, говоріть про свої інтереси. Не потрібно весь час під когось підлаштовуватися. Вихідні найкраще підходять для спілкування з друзями. Сприятливий день – середа, несприятливий – четвер.

ВОДОЛІЙ

Початок тижня – не час для прояву особистих ініціатив, краще порадьтеся з родиною. Не намагайтеся осягнути неосяжне, плануйте тільки те, що зможете реально здійснити. Зараз краще не вирушати у далекі подорожі, буде можливість побути вдома і присвятити себе домашнім справам. І у цьому ви відчуєте свою принадність і зможете вдосконалити свій побут. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

РИБИ

Усі ваші таємні задуми можуть реалізуватися, тому будьте мудрими та заповзятливими. Не без того, що для здійснення їх буде необхідно зробити спочатку крок назад, а потім два вперед. Важливо з’явитися перед публікою у всій красі й проявити свої таланти, щоб вас помітили та оцінили з гідністю в новій компанії. Не властива вам імпульсивність у вихідні може внести розлад у стосунки з близькими людьми. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.