Гороскоп на 21–27 грудня 2020 року

21.12.2020 09:49 Корисно
Колаж "СК" Колаж "СК"

Стрільцям та Овнам зірки обіцяють нові знайомства, Близнюкам – успіх протягом усього тижня, а Скорпіонам радять зберігати рівновагу.

ОВЕН

Вам варто задуматися про плани на найближче майбутнє, бажано відкинувши все негайне й нездійсненне. Ви виявите нечувану активність, але будьте готовими до неприємностей, тому що новий знайомий може поставити вас у незручне становище. Не залишайте на потім те, що можна зробити вже зараз. У вихідні у вас з’явиться шанс завершити давно намічені справи. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

 ТЕЛЕЦЬ

Запасіться терпінням: у вас на горизонті з’явиться багато невідкладних справ. Ви зможете розплутати складну ситуацію на роботі, але спочивати на лаврах буде ніколи. Беріться за важливі проекти без зволікання. Може спливти те, що бажано було б зберегти в таємниці, тому будьте особливо обачними. У вихідні головне завдання – позбутися мотлоху: у квартирі і в голові. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – п’ятниця.

 БЛИЗНЮКИ

Ваші бажання можуть здійснитися в той момент, коли ви вже втомитеся сподіватися на позитивний результат. Сконцентруйтеся на найважливішому, відкиньте убік усі незначні дрібниці, і ви зрозумієте, що у вас вже є все, що потрібно для щастя. Успіх у професійних справах і в коханні буде вас переслідувати практично весь тиждень. Більше часу присвячуйте відпочинку і розвагам. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

РАК

Придивіться до свого оточення, незабаром таємний ворог стане явним, а з таким боротися значно простіше. У кар’єрі вас чекає значний успіх. Напружений і метушливий період, зате результати роботи не розчарують вас. Можете приймати сміливі рішення, не побоюючись, що вони виявляться помилковими. У вихідні проведіть якнайбільше часу в тісному сімейному колі. Сприятливий день – четвер, несприятливий – середа.

 ЛЕВ

Ваша успішність може прямо залежати від наведення порядку у справах і побуті, а організованість може зіграти в цій ситуації не останню роль. У вас буде шанс розв’язати численні вузли й благополучно звільнитися від усього зайвого. Максимально використовуйте вихідні для наведення порядку у вашому особистому житті, але будьте обережними з тими, хто поруч, не виказуйте всі свої  секрети. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

 ДІВА

Гнучко лавіруючи між людьми й ситуаціями, ви зможете багато чого досягти. Остерігайтеся спокус, що можуть повести вас із правильного шляху. Доведеться розбиратися відразу з декількома невідкладними проблемами в професійній сфері. У вихідні вам доведеться аргументовано відстоювати свої погляди в родині: пам’ятайте, що розумний компроміс ще ніколи не шкодив. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

ТЕРЕЗИ

Ви можете бути непередбаченими, але ваші плани знайдуть відгук і підтримку з боку навколишніх. Вас порадує близька людина, чекайте дуже приємну й втішну пропозицію, підтримайте її ініціативу. Імовірні деякі затримки в справах і труднощі у спілкуванні з колегами, але це швидко пройде. У вихідні ви зможете розслабитися й добре відпочити. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

 СКОРПІОН

Непогано б навести порядок і в голові, і в особистих стосунках. Бажано зберігати емоційну рівновагу. У вас буде можливість для сходження кар’єрними сходами. Але вам потрібне і кохання, воно надихає. Імовірні втішні події. У вихідні краще вибратися за місто. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

 СТРІЛЕЦЬ

Значну кількість часу будуть ­ займати фінансові питання. Майбутні зустрічі обіцяють виявитися доволі значимими й важливими. Імовірні нові корисні знайомства, які можуть відкрити перед вами хороші перспективи. Робота може зайняти більшу частину часу, що є в наявності. Але не забувайте й про необхідність відпочинку, щоб не звалитися з ніг від втоми. Сприятливий день – середа, несприятливий –  п’ятниця.

КОЗЕРІГ

Не дозволяйте спокусі  збивати вас зі шляху, від добра добра не шукають. Ви ризикуєте стати об’єктом інтриг. Небажано заново повторювати помилки. Не ревнуйте свого обранця, довіряйте йому. З’явиться можливість для самореалізації. У вихідні дітям знадобиться ваша підтримка. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

 ВОДОЛІЙ

Робота не потребує від вас зайвої напруги і надзусиль, а значить, у вас з’явиться можливість частіше бувати вдома. У вас буде шанс переконатися у відданості тих, кого ви любите. Ваші плани можуть змінитися під впливом зовнішніх обставин, але все складеться на краще. У вихідні від вашого настрою буде залежати настрій навколишніх. Сприятливий день – середа, несприятливий – субота.

 РИБИ

Однаково значущі і ваша кар’єра, і соціальний статус, і хороші стосунки з рідними. Ви зможете встановити нові корисні зв’язки, однак не забувайте про старих друзів. Може трапитися щось несподіване, що спочатку вас злякає, але потім надихне на давно назрілі зміни. У вихідні ви можете прийняти важливе рішення, яке позитивно вплине на моральну й матеріальну атмосферу в родині. Сприятливий день – субота, несприятливий – четвер.