Гороскоп на 22–28 лютого 2021 року

22.02.2021 09:32 Корисно
Колаж "СК" Колаж "СК"
Зірки запевняють, що на цьому тижні Близнюків очікують позитивні зміни, Ракам краще дотримуватися традицій, а Скорпіонам готуватися до цікавих пропозицій. Що обіцяють зірки іншим знакам зодіаку – читайте в нашому гороскопі.

ОВЕН

У вас з’явиться шанс підкорити чергову недосяжну вершину, яка недоступна для багатьох. Проте ваші прямі обов’язки поповняться новими пунктами. Ви поринете в безперервний потік важливих і невідкладних справ, вибирайте з них першочергові. А у вихідні дні ви можете розсердитися на незадоволені вирази облич близьких людей, не приймайте близько до серця їх бурчання. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

ТЕЛЕЦЬ

Якщо ваші партнери роблять крок назустріч, то не обов’язково шукати в цьому підступ. Ідеальний час для того, щоб зайнятися підготовкою та реалізацією нових проектів у сфері бізнесу або інвестицій. Вам можуть зробити ділові пропозиції, які дозволять зробити крок на черговий щабель службових сходів. Слушний час для початку ремонту. Вихідні сприятливі для гармонічного розв’язання проблем і вдалі для корисних знайомств. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

БЛИЗНЮКИ

На вас чекають позитивні зміни відразу в декількох сферах життя. Те, що здавалося недосяжним, саме прийде вам у руки. Потрібно просто вірити й чекати. Ваш досвід і майстерність справлять сприятливе враження на колег по роботі. В особистому житті можливі просто неймовірні події, ви явно на шляху до свого щастя. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

РАК

Більше розсудливості й рішучості, і ви близькі до бажаної мети. Але краще не експериментувати, а використовувати традиційний підхід. Життя буде вирувати, хоча більшість своїх планів доведеться докорінно переглянути. Постарайтеся не кидати слів на вітер, щоб не принизити свій авторитет. Вихідні бажано присвятити спілкуванню з близькими людьми. Для вас будуть важливі зустрічі з друзями та активний відпочинок. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

ЛЕВ

Захопленість роботою завжди похвальна, тільки не доводьте себе до виснаження через перевантаження. Постарайтеся бути поблажливішими до друзів і колег, вони абсолютно щирі у своїх помилкових думках. Не забувайте про домашні справи, інакше пізніше не зможете з ними впоратися. Ви можете відчути в родині деяке емоційне напруження, постарайтеся звести його до мінімуму. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

ДІВА

Ваш переможний наступ на кар’єрному поприщі продовжиться з потроєною силою. Але, щоб у такій ситуації не виявитися в стані вичавленого лимона, постарайтеся дотримуватися філософських поглядів на події, що відбуваються. Не намагайтеся осягнути неосяжне. Налаштуйтеся на якісь важливі події. У вихідні будьте обережними, остерігайтеся інтриг і підлості. Сприятливий день – середа, несприятливий – четвер.

ТЕРЕЗИ

Не затівайте нічого нового, а просто впорядкуйте все старе, позбудьтеся дурних думок про людей і життя загалом. Постарайтеся не дратуватися через дрібниці, інакше вам пригадають старі образи, живіть скромно, але зі смаком. Намагайтеся поменше розповідати про свої плани, тому що доброзичливці щиро захочуть допомогти, але можуть зіпсувати всю справу. Впевненість у своїх силах приведе вас до бажаного успіху. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

СКОРПІОН

На вас чекає солідний прибуток і цікаві ділові пропозиції. Ініціативність і рішучість принесуть вам матеріальне благополуччя. Варто почати діяти, і ви відразу ж розв’яжете багато своїх проблем. Важливо вірити в любов і не приховувати своїх почуттів. У вихідні ви з легкістю все подолаєте й доб’єтеся бажаної мети. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

СТРІЛЕЦЬ

Можливий емоційно напружений тиждень. Усі ваші досягнення будуть пов’язані з подоланням труднощів. Живіть сьогоденням, радійте нинішнім подіям. Щось хороше неодмінно трапиться! Зверніть увагу на перспективні проекти. Може пощастити виконати важливе завдання або одержати додатковий прибуток. Ваші близькі вже забули, коли ви відпочивали всі разом, зробіть їм і собі цю приємність. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

КОЗЕРІГ

Тиждень обіцяє бути легшим за попередній, але тривог і хвилювань однаково не уникнути. Якщо ви захочете відгородити себе від конфліктів, не тільки говоріть, але й слухайте, зважайте на думку інших. Пам’ятайте, впертістю ви навряд чи досягнете бажаних результатів. Можлива цікава пропозиція з боку начальства. Вихідні потребують від вас спокою і раціонального мислення. Не піддавайтеся негативним емоціям. Сприятливий день – четвер, несприятливий – п’ятниця.

ВОДОЛІЙ

Дуже напружений період, але ви реально побачите плоди своєї праці. Вам доведеться розділити ділові й особисті відносини та трохи вгамувати свій запал. Ви ризикуєте потрапити в самий вир подій, спілкуйтеся з людьми щиро, будьте коректними та ввічливими, тоді задумане здійсниться. Будь-яке необережне слово може стати причиною сварки, намагайтеся більше діяти, ніж говорити. Якщо у вихідні вам захочеться змін або перестановок у домашньому інтер’єрі, не відмовляйтеся від цієї ідеї, результат обіцяє бути хорошим. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

РИБИ

Цікава робота буде позитивно впливати на ваш настрій, а от якщо будете лінуватися, отут і в депресію вдатися недовго. Прислухайтеся до порад близьких людей, вони допоможуть вам вирішити навіть тупикові питання. Плануйте рішучі дії, починайте новий проект, не упускайте свій шанс, використовуйте сприятливий час. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.