Гороскоп на 23–29 листопада 2020 року

23.11.2020 09:15 Корисно
Фото: www.stb.ua Фото: www.stb.ua
Ракам та Левам зірки обіцяють зміни, Дівам радять більше спілкуватися, а Скорпіонам – подивитися на себе з боку.

ОВЕН

У вас є шанс створити міцний фундамент для подальших досягнень у роботі й творчості. Успіх буде базуватися на вашій пунктуальності й сумлінності. Не дозволяйте оточуючим людям маніпулювати вами, не йдіть на нескінченні компроміси. Особливо ретельно контролюйте свої емоції й слова, не давайте волю роздратуванню. У вихідні варто діяти за правилом «довіряй, але перевіряй». Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

ТЕЛЕЦЬ

Добре б повчитися чомусь новому. Не намагайтеся впливати на оточуючих, дозвольте їм бути собою. Метою ваших зусиль повинні стати ділові проекти, доручення й короткі поїздки. Вам, схоже, доведеться задуматися, чи все ви правильно робите, чи до тих цілей прагнете. У вихідні будуть легко йти справи, пов’язані з будівництвом або ремонтом. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

БЛИЗНЮКИ

Починають реалізовуватися ваші заповітні плани й задуми. Просто пливіть за течією й насолоджуйтеся маленькими радостями. Саме зараз ви одержите шанс зрозуміти, що вас справді люблять. Ви багато чого можете встигнути, було б бажання. Свою енергію спрямуйте на досягнення гармонії. Ви одержите інформацію, яка дозволить змінити багато чого. Вихідні – чудовий час для хорошої компанії. Сприятливий день – четвер, несприятливий – середа.

РАК

Наступає час, сприятливий для рішучих дій і важливих змін. Бажано позбутися вантажу незначних нерозв’язаних проблем. Знизьте навантаження на роботі до мінімуму, не призначайте важливих зустрічей. Перед вами розкриються перспективи й можливості, які сприяють скоренню нових вершин. За необхідності можете розраховувати на підтримку друзів. У вихідні постарайтеся зберігати рівновагу і не дратуватися. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

ЛЕВ

Можете сміливо починати нову роботу або виконання складного завдання, особливо якщо це обіцяє хороший прибуток. Але не варто ні з ким ділитися своїми діловими планами. На роботі намагайтеся якнайменше потрапляти на очі начальству, щоб вас не завантажили додатковими обов’язками. В іншому особливих проблем не передбачається. Виявивши мудрість і стриманість, ви успішно впораєтеся з найрізноманітнішими домашніми справами. У вихідні не піддавайтеся емоціям і не дозволяйте втягти себе в конфліктну ситуацію. Сприятливий день – четвер, несприятливий – середа.

ДІВА

Не варто перетворюватися на самітника, спілкуйтеся з різними людьми. Не противтеся своїм інтуїтивним бажанням. Не потрібно відстоювати свою позицію через дрібниці, так ви можете пропустити щось істотніше. У вихідні ваші емоції можуть виплеснутися через край і дарма. Адже в складній ситуації криком нічого не зміниш. Сприятливий день – середа, несприятливий – четвер.

ТЕРЕЗИ

Кар’єрні устремління краще призупинити, не намагайтеся штурмувати нові рубежі, це навряд чи увінчається успіхом. Вам потрібно буде зробити вибір, доведеться чітко визначити свою позицію у професійній сфері або в особистому житті. Ви зможете впоратися практично з усіма справами, не докладаючи особливих зусиль. У вихідні прислухайтеся до дружньої поради, вона буде дуже своєчасною. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

СКОРПІОН

Надзвичайно активний і позитивний період. Можна буде багато чого встигнути зробити. А якщо повезе, є шанс навіть досягти бажаної мети. Тільки не зводьте стіну між собою і світом. Якщо є сімейні або робочі проблеми, поспішіть їх владнати, саме зараз це пройде швидко й безболісно. У вихідні близькі люди можуть звернутися до вас по допомогу. Постарайтеся, за можливості, їх не розчарувати. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

СТРІЛЕЦЬ

З’ясовуючи стосунки й відстоюючи свої права та незалежність, наберіться терпіння і мудрості. Подивіться на себе збоку й, можливо, ви побачите спосіб змінити ситуацію на свою користь. Якщо ви не втратите душевної рівноваги, то тиждень буде сприятливим для роботи з інформацією й продуктивний у спілкуванні. Підготуйте міцний фундамент для майбутніх великих проектів. У вихідні займіться розв’язанням домашніх проблем. Вони на це давно чекають. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – субота.

КОЗЕРІГ

У вас може виникнути відчуття ностальгії, постарайтеся не піддаватися розпачу й не вважати, що краще позаду. Вас може приємно здивувати можливість заробити або поміняти роботу на більш високооплачувану. Будьте сміливішими, навіть у спілкуванні з тими, хто завдає вам усякі неприємності, час відмовитися від сумнівів і непевності й сміливо просуватися вперед до мети. У вихідні вам краще зайнятися звичайними справами. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

ВОДОЛІЙ

Пора вам стати серйознішими, адже саме зараз вирішується щось важливе. Не відмовляйтеся від додаткової роботи, це шанс одержати підвищення і премію. Багато цікавого й приємного обіцяють знайомства з новими людьми і їх оригінальними ідеями. Ви можете розраховувати на допомогу друзів. Можливі перспективні пропозиції. У вихідні добре б знайти час для заміської прогулянки. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

РИБИ

Цей тиждень принесе вам небачений приплив енергії, особливо тим, хто й так не любить сидіти на місці. Однак не варто занадто розпорошуватися і братися за кілька справ одночасно. На роботі ймовірні зміни на краще, з’являться нові можливості для професійного росту і зміцнення матеріального благополуччя. Постарайтеся, щоб ваша енергійність не перейшла в сліпу самовпевненість. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.