Гороскоп на 24–30 серпня

24.08.2020 11:53 Корисно
Колаж Бріани Янковської Колаж Бріани Янковської
Тельцям та Близнюкам краще заспокоїтися та зосередитися на справах, а у Левів та Терезів настав плідний період.

ОВЕН

Не бійтеся активних дій для досягнення поставлених перед собою цілей: докладені зусилля принесуть результат. На роботі ймовірні зміни до кращого. Не будьте консерваторами, виявіть відкритість до нового, комунікабельність – і ви досягнете успіху. Вам необхідно весь час бути в курсі подій, щоб не пропустити важливу інформацію. У вихідні постарайтеся відсунути всі свої турботи й повеселитися від душі в дружньому колі або з рідними. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

ТЕЛЕЦЬ

Ви зможете подолати перешкоди, якщо будете виявляти емоційний спокій і наполегливість. Вам необхідно докласти максимум сил і терпіння, щоб не виправдати очікування недоброзичливців. Вихідні постарайтеся провести з почуттям внутрішньої свободи. Не варто давати обіцянки допомогти та розв’язати чужі проблеми. Постарайтеся не робити поспішних висновків щодо коханої людини. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

БЛИЗНЮКИ

Події, які відбуваються навколо вас, свідчать про зміни у вашому житті. І це зміни на краще. Цілком можливо, що ви одержите вигідну ділову пропозицію або вам освідчаться в коханні. Зосередьтеся на найголовнішому, зараз не час розпорошувати дорогоцінні сили на дрібниці. У вихідні друзі запросять вас на вечірку, весела компанія розвіє ваші сумні думки. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

РАК

На все, що відбувається, слід дивитися філософськи. Усе навколо суєта суєт, ви ж можете взяти щось корисне для себе, просто спостерігаючи за розвитком подій. Брати активну участь у чужих справах і суперечках точно не варто. Також не слід виявляти підвищену активність – це може обернутися конфліктними ситуаціями з навколишніми, втратою сил і грошей. А от спокійна, рутинна робота обіцяє неочікувано ознаменуватися кар’єрним зльотом. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

ЛЕВ

Ви знову готові здивувати навколишніх, постарайтеся тільки, щоб здивування їх було захопленим, а не обуреним. Ваші таємниці можуть відкритися, отже, готуйтеся давати пояснення. Але у вас з’явиться шанс підвищити свій авторитет і знайти спільну мову навіть із найнезговірливішими людьми. Якщо вам удасться узгодити свої дії з колегами по роботі або з партнерами з бізнесу, ви зможете досягти небувалих висот. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

ДІВА

Зведіть до мінімуму контакти з представниками влади, податкових і фінансових органів, відкладіть усе це. Імовірні перепади настрою, які можуть призвести до творчої й психологічної кризи. Вам не без великих зусиль удасться втілити свої проекти в життя. Постарайтеся не ідеалізувати минуле, зустріч зі старими друзями – це лише данина спогадам. Пам’ятайте, що попереду на вас чекають доленосні знайомства. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

ТЕРЕЗИ

У вас з’явиться шанс значно просунутися вперед, потрібно лише правильно вибрати напрям. Ви зможете плідно попрацювати над завершенням якоїсь важливої справи й успішно реалізувати намічений план. Лише візьміть свій темперамент під особливий контроль, інакше не уникнути скандалу. У роботі буде доволі сильний дух суперництва. Якщо ви ще не були у відпустці, відправляйтеся до моря. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

СКОРПІОН

Наступає успішний, активний, наповнений яскравими подіями тиждень. На вас чекає солідний прибуток і приваблива ділова пропозиція. Ваші плани й задуми вдало реалізуються, авторитет зросте. До вас будуть звертатися за професійною порадою й допомогою. І консультації будуть не безкоштовні. У вихідні вашу душу зігріє турбота коханої людини й зустрічі з друзями, які позитивно вплинуть на ваш настрій. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – субота.

СТРІЛЕЦЬ

Ви відчуєте приплив сил і почуватиметеся в чудовій формі, однак усе ж таки не варто витрачати енергію даремно. Довірте частину справ надійним партнерам, за собою ж залиште найголовніше. Постарайтеся обіцяти тільки те, що зможете виконати. Надійде цікава інформація, яка вам дуже знадобиться найближчим часом. Вихідні проведіть з родиною. Сприятливий день – четвер, несприятливий – п’ятниця.

КОЗЕРІГ

Ви, наймовірніше, знайдете нових друзів, ваша робота стане цікавішою й захопливішою. Вам може дістатися нелегке завдання, однак ви зможете виконати його практично бездоганно. Це потребує від вас багато сил, але й принесе корисний досвід. У вихідні постарайтеся відмежуватися від суєти й непотрібних і стомлюючих контактів. Можна почати ремонт квартири або дачі. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

ВОДОЛІЙ

Варто виявити розсудливість і пильність. Бажано постежити за своїми висловленнями, ви можете стати надто балакучі, а це нікому ще не приносило користі. Нестандартний підхід до розв’язання проблем дасть позитивний результат. Не варто критикувати колег і партнерів, бо це може закінчитися сваркою. Головне завдання вихідних полягає в охороні свого приватного життя від чужих очей. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

РИБИ

На роботі знадобиться все ваше самовладання, щоб зберігати спокій, незважаючи на мінливі обставини. Начальство явно чекає від вас ініціативності й дій, спрямованих на виправлення нинішньої, не дуже вдалої ситуації. Можливе ускладнення стосунків з близькими родичами, зате з друзями – повне взаєморозуміння. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.