Гороскоп на 25–31 січня 2021 року

25.01.2021 09:15 Корисно
Колаж "СК" Колаж "СК"

Тельці та Діви – без паніки, Левам та Овнам доведеться попрацювати, а Близнюки можуть розраховувати на велику вдачу.

ОВЕН

Потрібно зібрати волю в кулак і братися за роботу. Постарайтеся виявити свої лідерські якості. Зараз не час відсиджуватися. Ви будете надзвичайно приємним співрозмовником. І зможете переконати кого завгодно в чому завгодно. Не відмовляйте в допомозі людям, що звернулися до вас. Вихідні – слушний час для спілкування з близькими. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

ТЕЛЕЦЬ

Постарайтеся не піддаватися занепалим настроям. У справах бажано дотримуватися традиційних точок зору. На роботі ймовірні різкі зміни, доведеться звикати. Якщо ви виявите зацікавленість і активність, з’явиться дуже перспективний проект. Вихідні можуть принести багато нового в особистому житті. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

БЛИЗНЮКИ

Усе вийде, варто тільки захотіти. Так що можете не добиватися й не боротися. Удача сама прилетить вам у руки. І виконає ваше заповітне бажання. Те, що вам раніше доводилося просити, дадуть вам просто так, ще й із задоволенням. Може виникнути сприятлива ситуація для стрімкого просування службовими сходами і солідного заробітку. Сприятливий день – середа, несприятливий – субота.

РАК

Тиждень сприяє цікавим знайомствам, що захоплюють відкриттям, і плідному співробітництву. Вам можуть перешкодити несподівані обставини. Виявіть свою лояльність стосовно начальства, і воно не забариться виділити вас. Старші родичі можуть виявитися джерелом доволі цінних порад. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

ЛЕВ

Ви стаєте просто незамінною людиною, без вас не можуть виконати багато завдань. Але на вас лежить і велика відповідальність. Вам виявляють довіру й чекають підтримки та допомоги, тільки не робіть це на шкоду особистому життю. Доведеться багато працювати, можливі нові цікаві ділові пропозиції. Вихідні добре провести на свіжому повітрі в компанії друзів. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

ДІВА

Події можуть виявитися для вас несподіваними. У разі окремих невдач не варто зневірятися, це лише тимчасове явище. Доволі напружений й насичений роботою час. Можуть з’явитися несподівані корективи у ваші плани, але це буде на краще, однак, у чому саме, ви зрозумієте не відразу. У вихідні сміливо беріться за найважчі справи, але не поспішайте з оцінками і коментарями. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

ТЕРЕЗИ

Ви відчуєте смак до змін, у вашому житті з’являться нові знайомі, можлива зміна роботи. Долаючи натиск обставин, ви доб’єтеся позитивних результатів відразу з декількох напрямів. Не варто планувати нічого серйозного. У вихідні дні спілкування з друзями піде вам на користь і в емоційному, і у фінансовому аспекті. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

СКОРПІОН

У вас буде чимало прибуткових замовлень і успішних проектів. Робота принесе вам моральне задоволення й солідний прибуток. Однак важливим буде й особисте життя. Ви зрозумієте, що таке кохання. Усвідомете, що воно взаємне, і знайдете можливість бути разом з тією людиною, яка вам потрібна. Не бійтеся змін, вони виявляться на краще. Вихідні будуть сповнені жвавих контактів і корисної інформації. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

СТРІЛЕЦЬ

Вам буде іноді здаватися, що все неможливе можливо. Ви сповнені енергії й надій, опинитеся в потрібний час у потрібному місці й зможете розв’язати важливу проблему. На роботі не випускайте з уваги дрібниці. У вихідні дні відпочиньте від суєти, сходіть на ковзанку або просто прогуляйтеся у парку. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

КОЗЕРІГ

Постарайтеся раціонально розподілити сили. На роботі справ накопичилося чимало. Зате тиждень може стати міцним фундаментом для кар’єрного зльоту. Але для успішного втілення в життя задумів і планів вам доведеться стати поблажливішими та дипломатичнішими. Якщо вам удасться прийти до конструктивної згоди, з’явиться шанс використовувати колег для виконання власних завдань. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – субота.

ВОДОЛІЙ

Ваші плани починають поступово реалізовуватися. Будуть вдалими справи, початі ще торік. Можливі розчарування й неприємності в діловій сфері. Не варто переоцінювати свої сили і можливості. Краще в цей час звернути свою увагу на дім та родину, от де вас буде очікувати справжнє щастя і успіх. Постарайтеся більше часу присвятити собі та своїм дітям. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

РИБИ

Не втрачайте віру в те, що ви робите, навіть якщо на шляху виникнуть перешкоди. Схоже, багато планів доведеться переглянути. Напруження на роботі може зрости, воно буде пов’язана з обсягом завдань. Будьте уважними, звертайте увагу не тільки на ключові моменти, але й на дрібниці. В особистому житті необхідно вибрати правильну стратегію і тактику у взаєминах з протилежною статтю. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.