Гороскоп на 2–8 листопада 2020 року

02.11.2020 09:00 Корисно
Фото: www.unian.net Фото: www.unian.net
Овнам, Ракам, Козерогам та Водоліям доведеться попрацювати, на Скорпіонів чекає успіх, а Рибам варто збавити обороти.

ОВЕН

Вас можуть завантажити понаднормовою роботою, доведеться напружитися, але це сприятливо відіб’ється на вашому фінансовому становищі. Не варто поспішати і виявляти ініціативу в справах: ваші задуми можуть вважати ненадійними й навіть авантюрними. Стежте за своєю мовою й будьте обережними у спілкуванні з колегами на роботі. У вихідні вас можуть порадувати й надихнути приємні новини, що стосуються вашої родини. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

ТЕЛЕЦЬ

Якщо ви налаштуєтеся, то будете здатні зробити стрибок у кар’єрі. Імовірні відповідальні переговори й знаходження нових ділових партнерів. Ви справедливо вважаєте, що всього можете добитися тільки власними зусиллями. Не сподівайтеся на помічників і спонсорів. Вони не безкорисливі. Здійснити усі ваші плани й задуми вам буде не завжди просто, але у принципі, якщо ви надзвичайно цілеспрямовані й наполегливі, все можливо. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

БЛИЗНЮКИ

Цей тиждень порадує вас новими можливостями, які дозволять повернути перебіг подій у потрібному вам напрямку. Виявляйте більше активності й творчої ініціативи на роботі. Забудьте про те, що таке лінь і втома, саме зараз у вас вийде реалізувати багато ваших прагнень й задумів. У вихідні не сидіть вдома, вибирайтеся в гості або з друзями в бар і відпочивайте. Особливо вас буде радувати спілкування з дітьми. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – четвер.

РАК

Ситуація може вимагати від вас більшої активності, тоді є шанс добитися успіху як в особистих справах, так і в бізнесі. Будьте максимально чесними й відвертими з друзями й членами родини. Ви зможете показати себе перед начальством із кращого боку й підвищити свій авторитет. До вихідних ваші інтереси будуть спрямовані в бік творчості. А у вихідні дні вас можуть привернути театральні прем’єри й виставки. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

ЛЕВ

Саме час для того, щоб звернути пильну увагу на особисте життя, розширте коло спілкування. На роботі ви зануритеся в круговерть різноманітних справ, вам удасться одержати цінну інформацію й укласти вигідний контракт. Вихідні можуть виявитися дуже напруженим часом як за кількістю справ, так і за їх важливістю. Доведеться розв’язувати побутові проблеми. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

ДІВА

Є ризик, що ваші плани будуть суперечити планам вашого начальства. Що ж, можливо, прийшов час поміняти і начальника, і роботу разом. Постарайтеся не втручатися в чужі справи. Не варто ходити по магазинах, можна накупити багато непотрібного. У вихідні не мучте себе домашніми турботами, краще знайдіть час для відпочинку, полінуйтеся, поваляйтеся на дивані з книжкою. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

ТЕРЕЗИ

Ваші доволі честолюбні плани починають реалізовуватися, варто тільки повірити у свої сили. Але перш ніж погодитися на нову привабливу пропозицію, приберіть свої емоції, зверніться до логіки. Ваша працездатність може просто творити дива. Тільки не вважайте, що всі інші ледачі невдахи. У вихідні постарайтеся приємно вразити в будь-якій компанії. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

СКОРПІОН

На вас чекає успіх і додатковий прибуток. Вдалими виявляться вкладення в акції. Особисте життя буде вас надихати й радувати, отже, присвятіть йому максимум часу й сил, воно того варте. Чим більше ви подаруєте турботи й ніжності коханій людині, тим більше одержите у відповідь. І це надихне вас на успіхи у всіх царинах життя. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – субота.

СТРІЛЕЦЬ

Постарайтеся скласти план дій і орієнтуватися у ньому, інакше ви потонете в численних справах і турботах. Виявіть розумну обережність, не базікайте про особисте і не видавайте чужих секретів. Доведіть почату справу до кінця, це буде варте витрачених зусиль. У вихідні ви відчуєте підвищення життєвого тонусу, а невеликі затримки в справах залишаться у минулому. Варто приділити увагу родині, вашим дітям і батькам. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

КОЗЕРІГ

Додасться паперової роботи, буде багато зустрічей і телефонних дзвінків. Ви зможете стати посередником у важливій справі. Постарайтеся не приймати необдуманих рішень, прислухайтеся до голосу інтуїції. Влаштуйте зустріч із друзями. Вихідні – підходящий час для ремонту й покупок, пов’язаних з побутовими питаннями. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – п’ятниця.

ВОДОЛІЙ

На легкий успіх розраховувати не доводиться, приготуйтеся до нудної, рутинної роботі. Бажано не призначати ділових зустрічей – велика ймовірність бути обманутими. Вас цілком можуть оцінити належним чином і підвищити на посаді. Може виникнути ситуація, коли вам доведеться відповідати не тільки за себе, але й за інших. Постарайтеся ні з ким себе не порівнювати й не заздрити чужим успіхам. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

РИБИ

Ви зараз дуже спокійні, у вас хороший настрій. Насолоджуйтеся життям, приємними знайомствами, спілкуванням. Якщо це не про вас, значить, ви занадто багато працюєте, треба б збавити обороти. Не забувайте про дім та домашні справи, які накопичилися. Бажано більше часу й уваги приділяти дітям. У вихідні поїздка до рідних або в невелику подорож збагатить вас враженнями й підніме настрій. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.