Гороскоп на 30 березня – 5 квітня 2020 року

30.03.2020 08:45 Корисно
Колаж Бріани Янковської Колаж Бріани Янковської
Що радять зірки всім знакам зодіаку на цьому тижні.

Ви можете відчути нудьгу та прісність існування, бо у вашому житті мало нового та цікавого. Терміново міняйте ситуацію. У вас з’явиться можливість вразити своєю ерудицією на роботі; буде багато телефонних переговорів. У вихідні можлива серйозна розмова зі старим другом. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

Цілком імовірна доволі різка зміна діяльності. Проте зовсім необов’язково змінювати роботу. Прийміть допомогу колег, вона буде дуже доречною. Ви відчуєте зміну ритму – замість напруги прийде легкість, у справах відкриється другий подих. За бажання у вас буде можливість справити на тих, з ким спілкуєтеся, найкраще враження. У вихідні можуть раптом відкритися таємниці вашого давнього минулого. Сприятливий день – середа, несприятли- вий – п’ятниця.

Ви зараз здатні багато чого змінити на краще, проте від вас не буде потрібно ніяких надзусиль. Але ви одержите те, про що давно мріяли, і відчуєте задоволення. В особистому житті очікуються приємні події, побачення й освідчення. Ваша кар’єра приносить стабільний дохід. У вихідні до вас прийде відчуття спокою й гармонії із собою. Насолоджуйтеся! Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

Ваші честолюбні задуми обіцяють утілитися в життя, якщо удасться діяти рішуче й не говорити зайвого. Не перекладайте вирішення життєво важливих питань на чужі плечі. Якщо діяти дипломатично, то ви можете вмовити начальство на що завгодно. Заздалегідь приготуйтеся до сюрпризів у сімейних справах у вихідні. Сприятливий день – четвер, несприятливий – середа.

На роботі доведеться добре попрацювати, а не просто просиджувати штани. Для того щоб утримувати контроль над ситуацією, вам знадобиться багато зусиль, усі завдання потрібно буде вирішити своєчасно. До того ж постарайтеся не виявляти зарозумілість і не сваритися з навколишніми. У вихідні не відмовляйтеся від спілкування з друзями, хоча б дистанційного. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

Прийшов час виправляти зроблені помилки. Не думайте, що їх ніхто не помітить. Постарайтеся не приймати поспішних рішень. Вчіться слухати й чути, виконуйте прохання навколишніх, якщо вони реалістичні. Вихідні постарайтеся присвятити розв’язанню сімейних проблем, інакше вас не зрозуміють. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – п’ятниця.

Якщо ви не лінувалися, то відповідати за недороблену роботу вам не доведеться. Навантаження буде поступово зростати. Тільки не звалюйте на себе все, вибирайте обсяг роботи собі під силу. Постарайтеся викроїти трохи часу для себе, займіться самовдосконаленням. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

Несподівані звістки можуть змінити ваше життя й плани на найближче майбутнє. Однак важливо, що все складеться щонайкраще. Ви одержите саме те, до чого прагнули. Так що не бійтеся мріяти. У бізнесі на вас чекає солідний прибуток. В особистому житті – можливість возз’єднатися з коханою людиною. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – субота.

Імовірне втілення в життя багатьох ваших ідей. Будьте уважні до прохань близьких людей. Допомагаючи іншим, ви підвищите свою самооцінку. Щоб ви володіли ситуацією, на роботі необхідно виявити рішучість і ініціативу. Набутий досвід відкриє нові можливості. Вихідні – слушний час для дружнього та родинного спілкування, хоч і дистанційного. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

Постарайтеся не метушитися й не поспішати, тому що цей час заохочує до вдумливої й спокійної праці. Заняття улюбленою справою тільки потроїть ваші сили. Але краще не висловлювати вголос свої міркування і критичні зауваження. Інакше на вас образяться. Вихідні максимально вдалі для відпочинку. Саме час чимсь себе побалувати. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

Необхідно зберігати емоційну рівновагу й спокійно віднестися до виникаючих на вашому шляху перешкод. З начальством бажано бути стриманішими. Зверніть увагу, що маленькі зміни у вашій поведінці можуть приводити до великих змін у навколишній атмосфері. У вихідні дні краще не вступати в дискусію з родичами, щоб не посваритися з ними. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

Постарайтеся не робити легковажних учинків, щоб потім не потрапляти в доволі делікатну ситуацію. Утома може нагадати про себе у найрізкішій формі, саме час задуматися про відпустку або влаштувати собі хоча б короткочасний відпочинок. Допомагаючи іншим розв’язувати їх проблеми, ви зможете отримати чималу вигоду й для себе. На вас чекає багато праці, зате й результат не забариться. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

Читайте також: Пасока — сік виноградної лози, який зцілює