Гороскоп на 30 листопада – 6 грудня 2020 року

30.11.2020 09:12 Корисно
Фото: moscow.sm-news.ru Фото: moscow.sm-news.ru
Зірки пророкують Овнам нове життя, а Близнюкам – зірковий час.

ОВЕН

Ви, якщо є бажання, можете почати новий етап стосунків або кар’єри. Ваша ініціатива має шанс набути цілком матеріальних обрисів. Не хвилюйтеся, удача зараз на вашому боці. У вихідні на горизонті вашого життя може з’явитися людина, з якою б ви не хотіли зустрічатися ще раз, і дарма. Адже саме від неї прийде допомога, яка вам так потрібна. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

ТЕЛЕЦЬ

У вас вирують почуття й емоції, і одним з головних завдань для вас буде вміти ними управляти. Стриманий підхід, продумані кроки дозволять вам позбутися вантажу непотрібних і нав’язливих проблем. Але стриманість не означає замкнутість. Не варто ховати себе й свої таланти в чотирьох стінах. Вам потрібно спілкуватися з колегами та друзями. Це буде запорукою вашої успішності. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

БЛИЗНЮКИ

Безумовно, зараз ваш час. Він сприяє розкриттю вашого творчого потенціалу, накопиченню сил і енергії. Але не забувайте про навколишніх, ви відчуєте, що потрібні, з вами хочуть спілкуватися, вас будуть запрошувати на зустрічі й побачення. Імовірні поїздки різної тривалості, які збагатять вас різноманітними враженнями. До того ж ви зумієте добре заробити. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

РАК

Постарайтеся уникати конфліктів з близькими людьми й зрозуміти їх мотиви, вони ж просто турбуються про вас і бажають вам добра. Вам можуть запропонувати цікаву роботу, яка обіцяє солідний прибуток. Приділіть своїм батькам і дітям достатньо уваги й подбайте про них. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

ЛЕВ

Проблемою цього тижня може виявитися погана підготовка. І це стосується як робочих справ, так і сімейних поїздок або заходів. Вам постійно буде чогось не вистачати. Намагайтеся нічого не забувати. І пам’ятайте, що ситуація зараз не налаштовує на відверту розмову, отже, поменше базікайте. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

ДІВА

Присвятіть достатньо часу розв’язанню робочих проблем, за вас це ніхто не зробить. Ваша здібність знаходити спільні теми для розмов особливо знадобиться вам. Подумайте про відповідальний крок кар’єрними сходами і в цей момент звільніться від зайвих емоцій, бо вони можуть стати перешкодою. Атмосфера на роботі буде позитивно впливати на вашу самооцінку. У вихідні постарайтеся зрозуміти близьких людей і знайти компроміс. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

ТЕРЕЗИ

Вам варто трохи знизити ділову активність, бо ваша старанність слабко позначиться на кінцевому результаті. Було б непогано більше спати, гуляти й спілкуватися з друзями, інакше все може закінчитися перенапругою й нервовим виснаженням. До того ж давно настав час зайнятися розв’язанням домашніх проблем. Вихідні можуть виявитися складними й доволі напруженими, не все буде даватися легко, незаплановані справи віднімуть багато часу. Сприятливий день – середа, несприятливий – четвер.

СКОРПІОН

Постарайтеся не чіплятися за минуле, тим паче, що у вас з’явиться шанс виправити помилки, які ви зробили, зізнатися, нарешті, у своїх почуттях, повернути своє кохання. У вас вийде добре відпочити й суттєво просунутися в справах. У вихідні може надійти інформація стосовно нової роботи, яка обіцяє дійсно більшу зарплату. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

СТРІЛЕЦЬ

Вам необхідно зберігати душевну рівновагу й спокій, прийміть навколишній світ таким, який він є. Не намагайтеся переробити близьких людей, думайте про те, що достоїнств у них більше, ніж недоліків, вибачте їм маленькі слабкості. Зосередьте свою вируючу енергію на кількох найважливіших ідеях і починайте їх утілювати. Вихідні можуть принести обман і розчарування, але це будуть останні напружені дні. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

КОЗЕРІГ

На вас очікує багато зустрічей, дзвінків, переговорів. Удача обіцяє супроводжувати вас у ділових поїздках і сімейних турботах. Спілкуючись з колегами на роботі, будьте акуратнішими й не переходьте розумних меж, не вибовкуйте особисті секрети. Постарайтеся не відволікатися від головних цілей. Ви можете розраховувати на допомогу надійних партнерів. У вихідні краще розв’язувати всі виникаючі проблеми мирним шляхом, утихомирте своє его. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

ВОДОЛІЙ

Напір і енергія обіцяють принести гідний результат у робочих справах. Ви можете прийняти недостатньо продумане рішення. Може з’явитися чимало бажаючих стати вам друзями, будьте привітними, але не підпускайте їх до себе занадто близько. Деяка підозрілість і недовірливість будуть дуже доречними. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

РИБИ

Вашим девізом може стати «міра у всьому». Постарайтеся не укладати амбіційні плани, важливо просто робити справи й вирішувати повсякденні питання. Своєчасний прояв ініціативи на роботі принесе бажані результати й подальший кар’єрний ріст. У вихідні є ймовірність виникнення суперечок з рідними, постарайтеся зберігати емоційну рівновагу. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.