Гороскоп на 4–10 травня

04.05.2020 09:15 Корисно
Колаж Бріани Янковської Колаж Бріани Янковської
Тельцям та Ракам зірки обіцяють активне життя, Дівам радять бути обережними та витриманими, а Козерогам – виявити притаманну їм упертість.

У всьому рекомендується дотримувати відчуття міри, не забігайте наперед, і все складеться якнайкраще для вас. Не намагайтесь рватися на перший план, набагато простіше контролювати ситуацію, залишаючись «у тіні». Добре завершувати щось старе, що віджило, можливо, настав час розчистити місце для нового у своєму житті. Не затягуйте з розв’язанням проблем, тому що справи мають звичку накопичуватися, а напруга зростати. Вихідні краще провести вдома, щоб не пропустити приємних звісток. Сприятливий день – середа, несприятливий – вівторок.

Сприятливий період для тих, хто не шукає легких шляхів. Зараз час для втілення нових ідей і сміливих планів, колеги будуть доброзичливими, а начальство на вашому боці і щедрим на преміальні. Головне, не зупинятися на досягнутому, але й діяти без поспіху. Ваш козир – золота середина. Не упустіть свій шанс круто змінити життя і, можливо, зробити кар’єру. Сприятливий день – четвер, несприятливий – середа.

Удача посміхнеться людям креативним: цей час творчого підйому та вигідних пропозицій. Час труднощів залишився позаду. Можна радіти і діяти, тим паче, що ви сповнені рішучості і енергії. Розширте свій кругозір. Якщо ви самотні, можливо, ви зустрінете свою половинку. Але у вихідні будьте готовими до непередбачуваних поворотів долі. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

Тиждень порадує приємними подіями, які піднімуть настрій і наповнять позитивом плин вашого життя. Вас можуть завантажити понаднормовою роботою, але натомість у день зарплати ви зможете дозволити все, що завгодно, ну або майже все. Не варто поспішати з ініціативою: зараз краще справність, ніж надмірне завзяття і авантюризм. У вихідні зірки передвіщають пік активності. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

Комунікабельність і чарівність допоможуть вам налагодити потрібні контакти, установити ділові зв’язки і знайти додаткові джерела доходу. Не всі ваші ідеї будуть підтримані, але в цілому на вас буде очікувати успіх. Бережіть добрі стосунки зі старими друзями. Не варто гнатися за міражами, здорова частка прагматизму вам не завадить, але тільки без занудства. У вихідні можна витратити принятну суму на розваги, у житті завжди найдеться місце святу. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – понеділок.

Надзвичайно продуктивний і спокійний період. Не приймайте необдуманих рішень: обережність, навіть надмірна, зараз не зашкодить. Ви можете багато чого добитися. У вихідні бажано обмежити будь-які контакти: ви не зовсім адекватно сприймаєте все, що відбувається, яке породжує суєту та хаос. Не приймайте близько до серця, важливіша душевна рівновага. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

Дозволені невеликі паузи в роботі. Але все-таки не занадто захоплюйтеся, інакше буде складно знову ввійти в колишній трудовий ритм. Бажано не призначати ніяких зустрічей і не починати нічого нового. Краще приділити час друзям. У вихідні займіться спортом: настав час скинути зайву вагу. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – п’ятниця.

Тиждень буде багатим на події, і ви можете опинитися в епіцентрі усього, що відбувається. Стежте за новинами, щоб не упустити щось важливе у вашій роботі. Можливі вигідні ділові пропозиції: часу на їх втілення буде потрібно чимало, але зате можна буде покрити всі борги. Імовірна багатообіцяюча розмова з начальством: ваш план цілком доречний і навіть перспективний. На вас чекає удача в справах і в коханні. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

Саме час подумати про найближче майбутнє, розумне планування допоможе побачити й підтягти слабкі місця. Вдалий час для роботи у своєму помешканні. Настав час освіжити погляд на життя. У вас є можливість виявити свої ділові якості: начальству симпатичні ваші ноу-хау. Будьте обережними у висловленнях у вихідні. Постарайтеся звільнитися від клопотів і ні про що не турбуватися. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

Є шанс упоратися з багатьма наболілими проблемами, які накопичилися. Вам не вистачає почуття ліктя й дружної участі, але все-таки ситуація не настільки критична, тривожитися зарано. Не відступайте від намічених планів, і тоді ви зможете добитися бажаного. Хоча легко не буде. Не варто планувати нічого серйозного – однаково не вийде. У вихідні вибирайтеся за місто, куди завгодно, аби тільки не сидіти в чотирьох стінах, – за умови, що не порушуєте карантинний режим. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

Зайва вразливість і дратівливість можуть стати причиною неприємних ситуацій. Не варто випробовувати терпіння начальства. Конфлікти вам ні до чого. Бажано знайти компромісний варіант, який влаштує обидві сторони. Плани, які ви укладали, зазнають змін під натиском обставин. Приділить увагу дітям: вони тільки здаються дорослими, але, як і раніше, гостро потребують вашої участі. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

Слушний час для реалізації цілей з далекосяжними наслідками. Можливі зміни на особистому фронті: давня проблема буде розв’язана несподівано і просто. Головне – ніяких сумнівів. У вихідні постарайтеся не піддаватися на провокації та ні з ким не сваритися. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

Читайте також: Як зробити захисну маску власноруч