Гороскоп на 8–14 червня

08.06.2020 12:08 Корисно
Колаж Бріани Янковської Колаж Бріани Янковської

Близнюкам, Ракам та Терезам зірки обіцяють сприятливий час для здійснення планів, а Водоліїв застерігають бути напоготові.

Ви зможете підбити підсумок, хоча б і проміжний, в якійсь із царин своєї діяльності. Або вас настійно попросять це зробити. Доля подарує вам якийсь шанс, можливо, це буде нова робота або можливість поміняти місце проживання, у будь-якому разі ви придбаєте щось цінне для себе. Будьте обережними з новими знайомими, не всім варто вірити. У вихідні постарайтеся приділити більше часу собі і своїй родині. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

Настав важливий період, який дозволить розкрити свої здібності в професійному плані. Не потрібно сумніватися, лінуватися, іти від відповідальності. Не витрачайте свої сили на дрібниці. Уникайте конфліктів і на роботі, і в родині. Пам’ятайте, що у всіх своя правда. Шукайте компроміс. Знайшовши душевний спокій, ви відчуєте себе хазяїном становища. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

Ви зможете добитися відмінних результатів і реалізувати доленосні плани. Для вас будуть створені найсприятливіші умови: і на роботі, і в особистому житті. Спробуйте змінити світ. Саме зараз ви зможете багато чого. Використовуйте цей шанс. У любовних справах на вас чекають приємні події: пропозиція руки і серця або поповнення в родині. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

Початок тижня – надзвичайно сприятливий час для бізнесу. Хоча можливі деякі тертя, але вам удасться їх спокійно й коректно вирішити. В суперечках, як відомо, народжується істина. Тож не бійтеся заперечувати колегам або друзям. Не давайте приводу вважати себе слабкою особистістю. Вам буде посміхатися удача, ви можете просто гори зрушити. У вихідні дні постарайтеся забезпечити собі максимальний спокій і відпочинок. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

Запальність і дратівливість – ваші головні вороги. Стежте за своїм мовленням. Не зривайтеся на близьких. Навіть одне необережне слово може обернутися проти вас. Не розраховуйте на швидке розв’язання ваших проблем. Навіть якщо у вас повно помічників, постарайтеся, щоб стратегія дій була розроблена особисто вами. У вихідні постарайтеся розгледіти за власною розслабленістю і задоволеністю можливі підводні камені та «граблі». Їх краще обминути. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

Цей тиждень сповнений різноманітних подій, турбот і суєти. В деяких ситуаціях вам нелегко буде розібратися. Варто відкласти ці спроби. І проблеми почнуть непомітно самі зникати. Ближче до вихідних буде багато нових контактів і несподіваних зустрічей. Ваша інтуїція й почуття такту дозволять вам справити найкраще враження. Вихідні проведіть на природі. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

У вас настає сприятливий період. Важливі події можуть відбутися в діловому житті. Очікуйте кар’єрного росту. Але не забувайте й про повсякденні сімейні справи. Кохана людина порадує вас дорогим подарунком. Не залишайтеся в боргу, влаштуйте романтичну вечерю. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

Ви будете підсвідомо прагнути до того, щоб скинути окови обов’язку й жити так, як хочеться. Ви заслужили щастя. І доля надасть вам шанс усе поміняти і влаштувати найкращим чином. Ви зараз здатні згладити практично будь-які конфліктні ситуації і насолоджуватися життям. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – субота.

У вас з’явиться шанс добитися успіху, отримати прибуток, закріпити свої досягнення. Постарайтеся не захоплюватися самокритикою. Та й до інших не чіпляйтеся, ви можете засмутити докорами кохану людину, а заодно і зіпсувати стосунки з близькими людьми. Можливі перевантаження на роботі, втім, їх добре оплатять. У вихідні вам не доведеться скаржитися на настрій і самопочуття. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

Вам не потрібні зміни, авантюрні історії та ризиковані проекти. На роботі можуть виникнути непередбачені проблеми. Плануйте конструктивну розмову з начальством, запропонуйте на нараді свої ідеї. Несподівані гості принесуть клопоти, але водночас – і чимало радості. У вихідні можливі сварки в родині, виявіть терпіння. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

Ви зможете вмовити колег, рідних і друзів на що завгодно. Отже, постарайтеся не уникати складної розмови, вона допоможе внести ясність у ваші відносини. Можливо, вас спробують обдурити. Будьте напоготові, постарайтеся не попастися на гачок. Добре б стримати свої амбіції, інакше ваш авторитет може серйозно похитнутися. У вихідні будьте розсудливими у своїх витратах. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

Напружений, але конструктивний період. Ви багато чого зможете встигнути зробити. От тільки виконання службових планів може перешкодити здійсненню особистих задумів. Побачення, можливо, доведеться скасувати. У вихідні вам доведеться розв’язувати проблеми рідних, їм необхідна ваша підтримка та допомога, постарайтеся не розчарувати їх. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.