Гороскоп на тиждень 16–22 березня

16.03.2020 08:45 Корисно
Колаж Бріани Янковської Колаж Бріани Янковської
Зміни в особистому житті у Близнюків, успіх у справах у Скорпіонів. Чого чекати від зірок іншим знакам зодіаку?

Важливо не упустити момент, коли ви зможете продемонструвати свої таланти навколишнім. Адже ваш авторитет і популярність помітно зростуть. Ваша особиста чарівність допоможе вам у розв’язанні професійних проблем. У вас може з’явитися можливість розібратися, хто вам справжній друг, а хто просто приятель, і дещо може вас здивувати. У вихідні зосередьтеся на родині й займіться домашніми справами, що накопичилися. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

Якщо ви намагаєтеся робити якнайкраще, а виходить як завжди, це знак того, що ви не зовсім розумієте, що, власне кажучи, робите. Не розпорошуйтеся на дрібниці, поставте собі конкретну мету. Не варто приділяти увесь час роботі. А от у вихідні не виключено, що вам доведеться працювати, але й будете веселитися від душі потім. Сприятливий день – четвер, несприятливий – середа.

Зірки обіцяють вам приємні зміни в особистому житті. Ви можете поринути в новий пристрасний роман, вам освідчиться людина, яку ви раніше вважали просто другом. У професійній сфері на вас також чекає успіх, вигідні пропозиції та додатковий прибуток. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

Женіть геть від себе сумніви у своїх силах. У вас достатньо енергії, щоб добитися поставлених професійних цілей. Верніться до незавершених справ і постарайтеся вчасно усунути виниклі неточності. Ви отримаєте довгоочікувану звістку, яка порадує вас. У вихідні кохана людина подарує вам щось особливе. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – субота.

Ви будете схильні занадто захоплюватися й кидати початі справи, не довівши їх до кінця. Однак доведеться зосередитися на чомусь одному. За вдалого збігу обставин грошей стане більше, і вони втратять для вас колишнє значення. Побережіть себе, не варто звалювати на свої плечі непосильну ношу й на роботі, і вдома. Діти порадують вас своїми успіхами. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

Слушна мить для зміни свого життя на краще. Забудьте про невдачі. Бажано дати спокій старим проблемам та сконцентруватися на нових ідеях. Прагніть до самостійності в справах і до свободи у творчості. Постарайтеся втриматися від активної діяльності й зайвої ініціативності. У вихідні можете розраховувати на допомогу й підтримку друзів. Проведіть вихідні весело. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

Вам буде іноді здаватися, що все неможливе можливо, потрібно лише дуже захотіти. Ви опинитеся в потрібний час у потрібному місці. На роботі поставтеся з увагою до своїх обов’язків, не випускайте з уваги дрібниць. У вихідні дні відпочиньте від суєти й прийміть пропозицію коханої людини вас трохи побалувати. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

На вас чекають успіх у справах, кар’єрний ріст і значний прибуток. Усі ваші вкладення окупляться. До того ж великі суми дістануться вам майже без зусиль. Бо ваша майстерність і репутація будуть працювати на вас. Зараз здійснюються бажання. Так що не бійтеся мріяти. Ви одержите саме те, до чого прагнете. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

Цей тиждень буде сприяти вашій діловій активності, реалізації нових ідей і планів. Тільки їх бажано ще раз проаналізувати, звернути увагу на недоліки та усунути їх, перш ніж почати втілювати проекти в життя. Постарайтеся бути зібраними, не витрачати час на порожню балаканину. Добре б у вихідні порадувати близьких. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

Вам не варто шукати вигоду. Просто робіть свою справу й за можливістю допомагайте іншим. Зараз небажано починати щось нове, краще розібратися зі старими проблемами. Партнери можуть запропонувати цікавий проект, який заслуговує на увагу. У вихідні дні влаштуйте зустріч з друзями. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

Постарайтеся не перевантажувати себе роботою, краще зробити менше за обсягом, але більш якісно. Обставини можуть виявитися сильнішими за вас. Не засмучуйтеся, навіть якщо поки не виходить добитися бажаного. Краще уникати необачних вчинків, ілюзій, втрат. Вас може порадувати вигідна ділова пропозиція. У вихідні можливі підвищений інтерес до домашніх і сімейних питань та успішне їх вирішення. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

Без особливих вагань втілюйте в життя ваші плани, навіть якщо колеги сумніваються в успіху. Ситуація зараз сприяє прийняттю серйозних і відповідальних рішень. Покладайтеся тільки на себе. Постарайтеся переглянути ваші стосунки з родиною. Можливо, ви стали занадто запальні або неуважні. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

Читайте також: Скільки грамів добрива вміщують підручні ємності: вимірюємо без ваг