Гороскоп на тиждень 2–8 березня

02.03.2020 09:20 Корисно
Колаж Бріани Янковської Колаж Бріани Янковської
Що обіцяють зірки кожному із знаків зодіаку.

 

У вас може з’явитися стільки різносторонніх інтересів, що вдома ви станете рідкісним гостем. Слушний період для фізичної активності та налагодження особистого життя. Тільки не вірте лестощам і компліментам. Той, хто говорить приємні слова, можливо, переслідує якісь свої приховані цілі. У вихідні наступає сприятливий час для мандрівок. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

Вам випаде унікальний шанс перетворити супротивників на спільників, але діяти необхідно обережно та дипломатично. Очікуйте важливих подій і новин, можливі зміна роботи і нові знайомства. Не вірте ніяким чуткам і пліткам, робити з них якісь висновки для себе було б вкрай нерозумно. У вихідні, перш ніж розв’язувати виниклу проблему, бажано порадитися з родиною. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – п’ятниця.

Може з’явитися страх не встигнути зробити щось важливе. Але у вас все вийде. Причому навіть швидше, ніж можна було б очікувати. На вас чекають чудові перспективи, особливо в особистому житті, і здійснення заповітної мрії. Удача сама пливе до вас у руки, все вдається вам легко й без зусиль. Сприятливий день – середа, несприятливий – вівторок.

Роботи багато, як ніколи, але вас це не лякає. Адже на вас чекає швидкий підйом кар’єрними сходами. Зараз відповідальний період для професійного росту та пов’язаних з ним службових і матеріальних досягнень. В особистому житті не все так гладко. Але зате ви зрозумієте, хто вам дійсно потрібний, а з ким вам не по руці. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

Почуття непевненості буде заважати вам зосередитися на роботі, повірте, у вас більше сил і знань, ніж ви думаєте. Ваша інтуїція загостриться як ніколи. Навіть у складних і незвичних ситуаціях ви безпомилково вгадаєте правильну лінію поведінки. Серед загального неспокою й суєти постарайтеся зберегти віру в краще. У вихідні погодьте ваші плани з близькими людьми. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

Закликайте на допомогу працездатність, сумлінність і пунктуальність і ви доб’єтеся успіху. Не сприймайте критику негативно. Якщо ви не страждаєте зайвою образливістю, побачивши свої помилки та виправивши їх, ви тільки виграєте. У сімейному житті не виключені незгоди, постарайтеся зрозуміти не тільки свою точку зору. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

Наступає сприятливий час для реалізації творчих проектів, вам знадобляться такі якості, як ініціативність і рішучість. З’явиться можливість виходу на більш високий професійний рівень з хорошими кар’єрними перспективами. Не варто критикувати колег або свою другу половинку, ви зачепите їх за живе. У вихідні виявіть більше м’якості та делікатності. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

Вам удасться досягти нових кар’єрних висот, можна розраховувати на додатковий прибуток і вигідні пропозиції. Можете спокійно займатися своїми справами, здайте все інше на ласку долі. І все складеться на вашу користь. Стосунки з коханою людиною стануть для вас дуже важливими та дорогими. Зникне багато проблем, що обтяжували вас у минулому. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

Вам необхідно навчитися жити у злагоді із самими собою та навколишніми. Ваші енергія та напір дуже вплинуть на всіх, з ким вам доведеться спілкуватися. Прагнення виділитися й досягти бажаного приведуть вас до заповітної мети. Середина тижня сприятлива для міркувань, а не для рішучих дій. У вихідні не виключені незгоди з друзями. Що ж, буває. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

Наступає час рішучих дій. Проте ви не будете впевнені в успіху, але доведеться йти вперед. Вам можуть запропонувати цікаву і перспективну роботу. Можливо, вам знадобиться надовго виїхати в інше місто. На вас може навалитися багато роботи, але вона буде цікавою та захоплюючою. Стосунки з близькими будуть гармонічними, а діти порадують своїми досягненнями. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – субота.

Вам може здатися, що ви заплуталися в ситуації, що створилася в особистому житті. Вам необхідні спокій і тиша для розуміння самих себе. Імовірне просування по службі або поїздка за кордон. Не відвертайтеся від допомоги друзів, ваші сили та можливості не безмежні. Постарайтеся не давати приводу для сварки на роботі та в родині. Пам’ятайте, свій світ багато в чому ви створюєте самі, ставтеся до себе бережливіше. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

Ви стаєте просто незамінною людиною на роботі, без вас не можуть вирішити багато завдань. Доведеться виправдовувати довіру. Тільки не робіть це на шкоду особистому життю. Можливі нові цікаві знайомства. Вихідні добре провести на свіжому повітрі. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

Читайте також: Універсальний цілитель материнка, коли вона допоможе