Гороскоп на тиждень 24 лютого – 1 березня

24.02.2020 08:43 Корисно
Колаж Бріани Янковської Колаж Бріани Янковської

Дізнайтесь, що пророкують зірки вашому знаку зодіаку.

Усе налаштовує до нових починань, до реалізації давно задуманого. Вчіться цінувати свій час, дорожити ним. Не забувайте про живе спілкування з близькими. Постарайтеся не зачіпати інтереси партнерів і колег по роботі. Вам необхідно бути уважними, навіть доскіпливими, щоб не припускатися помилок. У вихідні добре б простежити за своїми словами й поменше критикувати навколишніх. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

Вам пощастить у справах, у яких необхідно виявити ініціативу, наполегливість і рішучість. У вас може з’явитися шанс перетворити супротивників на спільників і досягти успіху у всьому, чим доведеться займатися. Тільки не варто сперечатися з друзями й колегами. Спробуйте підійти до незгод творчо й запобігти конфлікту. Відвідування заходу, який вам здається нудним, у вихідні може стати початком справжньої романтичної історії. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

Добре б було не тільки укладати плани на майбутнє, але й потихеньку починати їх реалізовувати. У вас може вийти навіть те, про що ви давно мріяли, але вже втратили надію, що це здійсниться. І от диво не забарилося! Не змінюйте своєї точки зору кому-небудь на догоду, ви маєте право думати не так, як інші. Спілкуйтеся, кохайте, творіть. У вихідні ви відчуєте спокій і гармонію. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

Вам необхідно продумати й раціоналізувати методи вашої роботи, постарайтеся не витрачати зайві сили на суєту й порожнє спілкування. І ви зможете багато чого добитися. Тільки важливо не створювати перевантажень. Ви можете усвідомити, що ціль обрана вами вдало й можна пишатися собою. Вам потрібно довести до завершення почату справу. У вихідні постарайтеся забути про проблеми. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

Постарайтеся менше говорити й більше діяти, втілювати задумане в життя. І не сперечайтеся з начальством. Якщо вас попросять про допомогу, не відмовляйтеся, але й не звалюйте вантаж чужих проблем на свої плечі. Присвятіть у вихідні будинку й близьким людям більше часу, це дозволить їм продемонструвати свою любов до вас. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

Цілком імовірно, що ви відкриєте для себе нові сфери діяльності й познайомитеся з людьми, які стануть для вас партнерами й друзями. Вітер змін ви сприймете з радістю, тому що розмірене життя вже стало набридати. Прислухайтеся до думки навколишніх, це дозволить зробити корисні висновки, одержати слушну пораду. У вихідні подорожуйте, спілкуйтеся, не залишайтеся на самоті. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

Ви не терпітимете ніяких обмежень. Вам необхідна незалежність у всьому: і в думках, і в справах, і в діях, а найголовніше – у розв’язанні проблем. Але якщо ви будете занадто безкомпромісні, то ймовірні конфлікти. Про нові ідеї краще поки що нікому не розповідати, час ще не прийшов. У вихідні виявіть тактовність і дипломатичність. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

Ваші фантазії й задуми можуть повести вас доволі далеко. Чи готові ви до того, щоб вони стали реальністю? Провидіння буде схильне читати ваші думки і, жартуючи, реалізовувати їх у довільному порядку. Може надійти довгоочікуваний прибуток від угод, що відбулися. Події, які можуть відбутися з вами у вихідні, покажуть, що будь-які ваші мрії здійсненні. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

Зберігайте свої ідеї й плани в таємниці, щоб вони реалізувалися. Бажано рівномірно по черзі міняти то роботу, то відпочинок. Прислухайтеся до себе, постарайтеся уникати будь-яких ситуацій, які здадуться вам сумнівними. На роботі добре б проявляти дипломатичність і емоційну рівновагу. Робота може поглинути занадто багато часу й сил навіть у вихідні, зате принесе прибуток. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

Можуть виникнути напружені ситуації, тому виявляйте розумну обережність. Не давайте відразу відповідь, візьміть час на міркування. З’явиться можливість розв’язати проблему, що дратує, але для вдалого завершення справи необхідно сконцентруватися й послідовно долати перешкоди. Постарайтеся не упустити можливості, які будуть забезпечені вам у вихідні. Вони обіцяють стати базовими для вашої подальшої кар’єри. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

Готуйтеся до непередбачених поворотів подій, які розкриють ваші кращі якості. Вам доведеться негайно упорядкувати справи й питання, що накопичились. Імовірні зміни, до яких ви психологічно не підготовлені. Але не варто боятися всього нового. У вихідні дні добре б привести свій будинок у порядок, звільнити від непотребу себе й близьких людей, але остерігайтеся робити це без них. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

У вас явно буде прослідковуватися прагнення осягнути неосяжне. Практично в будь-якій сфері вас чекають зміни у бік збільшення. Розшириться коло спілкування, виникнуть нові обов’язки. Нові знайомства сприятимуть професійному успіху. Не виключено, що доведеться витратити час і гроші, щоб допомогти друзям. У вихідні намагайтеся зберігати розсудливість і спокій та добре відпочити. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.