Гороскоп на тиждень 28 грудня 2020 року – 3 січня 2021 року

28.12.2020 09:20 Корисно
Колаж "СК" Колаж "СК"
Овнам зірки обіцяють нові перспективні знайомства, Близнюкам -здійснення найпотаємніших мрій, а Скорпіонам - підвищення по службі.

ОВЕН

Навіть якщо ви дуже зайняті, не варто нехтувати спілкуванням з новими людьми. Нові знайомства стануть у пригоді згодом, коли ви вже забудете, за яких обставин вони відбулися. А обставини можуть бути найнесподіванішими й часом навіть доволі незручними. Не нервуйте через це, краще посміхайтеся. Будь-яка спроба подумати про майбутнє буде виливатися в мрії про подорож і відпочинок у комфортній обстановці, однак поки що укладати такі плани марна справа. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – субота.

ТЕЛЕЦЬ

Життя буде бити ключем, але тільки від вас залежить, яким саме й по якому місцю. Ваше завдання – навчитися осідлати хвилю. Якщо ви зможете управляти ситуацією, то ви зможете зрушити гори. Знайдіть час добре поворушити мізками, і неясні й неоформлені прагнення перетворяться на чіткі досяжні цілі в кар’єрі й особистому житті. Але варто стримати амбіції й уникати конфліктів з начальством. Вихідні – слушний час для візиту до родичів. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

БЛИЗНЮКИ

У вас з’явиться можливість для максимально успішної реалізації задуманого. Ваші мрії здійсняться. Ваша кохана людина готова здійснити будь-яке ваше бажання. І це зовсім не поступка. Адже і їй до того ж буде добре. Тиждень обіцяє неповторні, а іноді навіть дивовижні події. У центрі уваги може опинитися особисте життя. Саме зараз варто спробувати змінити те, що вас не влаштовує. Однак дуже різких змін і відкритої конфронтації варто уникати. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

РАК

Ваша особиста активність може бути пов’язана з якимись партнерськими зобов’язаннями, і невдовзі ви домовитеся з усіх питань. Не варто сумніватися у власних силах, недовірливість уже не раз підводила вас, повірте, цього разу ви зможете втілити в життя свої амбіційні задуми. Інтенсивність вашої роботи буде прямо пропорційна винагороді, яку ви за неї одержите, а значить – лінуватися не варто. Уважніше ставтеся до близьких людей, прислухайтеся до порад рідних. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

ЛЕВ

Ви відчуєте легкість і спокій, піде в минуле багато чого з того, що вас дратувало. Сприятливий період для активного спілкування з протилежною статтю в неформальному ключі. Зайва суворість може відлякати кого завгодно, постарайтеся бути вільнішими. Доведеться виявити терпіння, щоб уникнути конфліктів з колегами на роботі. У вихідні не приймайте поспішних рішень, зосередьтеся і оцінить поточну ситуацію, і тільки після цього дійте. Прислухайтеся до внутрішнього голосу, він вас не обмане. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – субота.

ДІВА

Деякі погляди на життя з плином часу і вашим духовним розвитком застарівають. Пора це визнати: світ змінився. Навчіться парити над ситуацією, бачити перспективу на роботі і в особистому житті. Краще зараз поступитися, зате потім виграти. Можливі радикальні зміни у вашому власному будинку. Але нарешті ви досягнете взаєморозуміння зі своїми рідними. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

ТЕРЕЗИ

Надзвичайно продуктивний і радісний період. Хоча вам знадобиться обережність і старанність у прийнятті рішень. Ви можете багато чого добитися в плані кар’єри. В особистому житті вам не варто вносити у відносини хаос і суєту, тим паче, що інформація може виявитися неперевіреною або сприйматися неадекватно. Постарайтеся зберігати душевну рівновагу і не виявляти невдоволення. Потім у всьому розберетеся. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – понеділок.

СКОРПІОН

Ви завоюєте успіх і популярність. Вам запропонують підвищення по службі, ви одержите великий гонорар. В особистому житті вам не зашкодить здійснити маленький подвиг в ім’я кохання. Ви відчуєте себе героєм у своїх очах і в очах своєї половинки. Вдалий час практично у всьому, особливо, якщо ви не будете різко й раптово міняти свої рішення. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

СТРІЛЕЦЬ

Не слухайте порадників, що відговорюють вас від того відпочинку, який ви для себе вибрали на Новий рік. Ваші плани обіцяють бути оптимальними. Зберігайте спокій, безцеремонну поведінку, крику і агресії не повинно бути, інакше можливі незворотні наслідки. На вихідні нічого не плануйте, живіть за графіком, важка фізична робота протипоказана. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – субота.

КОЗЕРІГ

Улюблена робота може стати джерелом якщо не великих доходів, так життєвих сил. Тим паче, що відносини з колегами й з начальством доброзичливі та гармонійні. Найкращих результатів ви досягнете в тому, до чого буде прихильна ваша душа. Через дрібні невдачі не втрачайте надію й намагайтеся добитися своєї мети. Через самовпевненість ви ризикуєте загнати себе в глухий кут. У вихідні дні більше часу приділяйте відпочинку, відновленню душевної рівноваги. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

ВОДОЛІЙ

Можливі перевантаження на роботі. І зараз краще не починати ризикованих дій, бо для здійснення честолюбних кар’єрних задумів необхідно мати спокійний тил. Цей час важливий для вас, він може змінити ваше майбутнє, як у кращий, так і в гірший бік. Вам принесе щиру радість зустріч зі старими друзями. У сімейних проблемах виявіть терпіння й витримку, тоді ситуація стабілізується. Бережіться від обману і зради. Краще не провокувати конфліктні ситуації. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – вівторок.

РИБИ

Фортуна може посміхнутися вам, хоча ситуація, як і раніше, непроста. Варто задуматися про майбутні свята. Можна запланувати невелику подорож, з’їздити до рідних. Вас можуть спокушати привабливою діловою пропозицією, від якої буде нелегко відмовитися, і все-таки не давайте згоди відразу, подумайте. Від начальства ви можете почути слова похвали й навіть одержати премію. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

Читайте також: Рік Бика: готуємося до зустрічі