Хороша дорожня сумка: візуалізуємо

Promo
23.07.2022 10:00 Корисно

Ви тільки-но пригадайте після чергової подорожі літаком, залізницею чи навіть власним автомобілем зовнішній вигляд своєї дорожньої сумки або валізи. Зазвичай, вона виглядає понівечено. Далекі подорожі та переїзди з місця на місце не страшні шкіряним виробам. Вони зроблені на віки!

Де купити якісний виріб?

Спершу кілька слів про якісну дорожню сумку. Вона повинна бути:

  • місткою, аби вміщати необхідні речі для подорожі;
  • зроблена з високоякісного надійного матеріалу для максимально довгого терміну служби;
  • оснащена додатковими кишенями, аби відповідати всім запитам функціональності;
  • компактною, щоб не займати багато місця під час подорожі, поїздки чи відрядження.

Купити дорожню сумку зі шкіри, котра відповідатиме всім цим запитам, можна в інтернет-магазині https://inbag.ua/dorozhnye-sumki.html. В онлайн-каталогах зібрані найкращі моделі за вигідною ціною.

Шкіряна – краща та якісніша

Хто вже придбав собі шкіряну дорожню сумку більше ніколи не подивиться в бік інших моделей. Чому? По-перше, за шкірою легше доглядати, особливо в дорозі, коли трапляються непередбачувані ситуації. Будь-який бруд видаляється зі шкіри буквально вологою серветкою чи хусткою. Також шкіра – стійкий матеріал до різних кліматичних та температурних умов. Дорожня сумка зі шкіри, особливо при вкрай обережному користуванні, слугуватиме багато-багато років, і може навіть передаватися у спадок наступним поколінням. Так само і валізи! В однакових умовах поряд з текстильними чи пластиковими, шкіряні найменше зноситимуться.

Різновиди саквояжів

Саквояж – буквально переводиться, як сумка для мандрівок, переважно виготовлена зі шкіри. Дорожні сумки мають багато форм та варіацій. Вони різняться за формою, стилем, кольором, функціональними характеристиками, місткістю тощо. Так, традиційним, який однаково підходить і для чоловіків, і для жінок, вважається дорожня сумка зі м’якої водостійкої тканини, пластиковими днищем та ніжками. Також можна обрати варіант сумки-трансформера, котра з великої дорожньої торби перетворюється в універсальну жіночку сумочку. Так, наприклад, після заселення до готелю, коли всі речі розкладено у шухлядки, зі складеною такою сумкою можна ще й у кафе чи кіно сходити. Валіза на коліщатах передбачена для далеких і довготривалих подорожей, а рюкзак – навпаки – чудове рішення коли поїздка запланована з мінімальною кількістю речей.