Коли потрібно відвідувати автосервіс

Promo
26.08.2020 11:21 Корисно
фото openbusiness.ru фото openbusiness.ru

Однією з найпоширеніших причин звернення в автосервіс є технічне обслуговування (ТО). Автомобілісти повинні відвідувати станції відповідно до рекомендацій виробника машини, які детально викладені в сервісній книжці авто. Крім цього, існує багато ситуацій, коли автовласникам може знадобитися відвідати автосервіс позапланово.

Якщо автомобілісти шукають запчастини Субару або будь-якого іншого виробника, їх можна замовити онлайн у сертифікованому сервісному центрі. Для їх установлення не обов’язково відвідувати певну станцію техобслуговування, проте в таких ситуаціях автовласники можуть отримати додаткові переваги.

Це стосується певних автосервісів, наприклад, київського Oiler — Oiler.ua. Клієнти цієї компанії можуть отримати гарантію на деталі і роботи, якщо куплять запасні частини і витратні матеріали онлайн, а потім приїдуть для їх установлення на СТО.

Сезонний огляд автомобіля

На відміну від техобслуговування, тобто плавної заміни витратних матеріалів і запчастин, технічний огляд — це перевірка стану машини і працездатності її основних агрегатів.

Під час технічного огляду механіки приділяють увагу:

• гальмівній системі;

• зовнішнім світловим приладам;

• системі випуску відпрацьованих газів тощо.

Після завершення процедури будуть усунені існуючі невеликі неполадки, а також попереджені критичні несправності і поломки, наприклад, відмова гальм. Щоб подібне не сталося прямо на дорозі, автомобілістам рекомендується купити гальмівні колодки для заміни старих. Однак робити це потрібно лише тоді, коли поточні деталі мають ознаки зносу, пошкодження тощо.

При цьому фахівці автосервісу перевірять, наскільки автомобіль готовий до експлуатації в нових погодних умовах. Додатково може виконуватися перевірка системи опалення та кондиціонування, а також заміна покришок і масла — залежно від сезону.

Якщо будуть помічені несправності або неполадки в роботі транспортного засобу, автомобілісту рекомендується відвідати автосервіс. У процесі діагностики механіки оцінять поточний стан машини, а якщо знадобиться — усунуть несправності.

Щоденне техобслуговування

Кожен день автовласник повинен перевіряти роботу датчиків, рульову систему, рівень технічних рідин, а також стан кузова, електроустаткування і автомобіля загалом.

Крім уже відомих власнику проблем з авто, точна діагностика в автосервісі дозволить виявити приховані неполадки. Маються на увазі несправності, що виникли внаслідок невиконаних у потрібний момент обов’язкових робіт:

• падіння тиску в шинах;

• забруднення повітряного, паливного і масляного фільтра;

• поломки в ходовій частині;

• передчасний знос деталей тощо.

Додатково автомобілістам рекомендується стежити за кутом розміщення коліс. Якщо керування машиною погіршилося, слід записатися в автосервіс для регулювання розвал-сходження.

Читайте також Маркування по-європейському: на що звертати увагу, купуючи товари