Кому рекомендовані керамічні брекети?

Promo
17.02.2022 12:20 Корисно

Вважається, що ортодонтичне лікування можна розпочинати з віку трьох років. У дошкільному та молодшому шкільному віці, як правило, встановлюються або трейнери із силікону, або пластмасові пластини з металевою коригуючою дугою.

Високотехнологічні та дорогі керамічні брекети рекомендовано встановлювати в стоматології «Skyclinic» з 12 років. Як показує практика, таким ортодонтичним конструкціям віддають перевагу юнаки та дівчата віком від 14 до 18 років.

Мала помітність керамічних брекетів

Переваги керамічних брекетів у тому, що їх не видно на зубах пацієнта. У процесі підготовки до установлення системи та проходження ортодонтичного лікування пацієнту підбирають відповідний колір керамічних накладок. Відтінок підбирається за спеціальною шкалою. Лікар визначає, який відтінок підходить конкретній людині, завдяки чому ортодонтичну конструкцію не видно навколишнім навіть з найближчої відстані. З цієї причини юнаки та дівчата від 14 до 18 років віддають перевагу саме таким ортодонтичним конструкціям.

Різновиди систем

Сьогодні керамічні брекети можуть бути:

  1. вестибулярними,
  2. лінгвальними,
  3. лігатурними,
  4. безлігатурними,
  5. цільнокерамічними,
  6. комбінованими.

Вестибулярна система встановлюється на зовнішньому боці щелепи. Конструкція помітна візуально. Лінгвальна система закріплюється з внутрішнього боку і побачити її, навіть якщо близько розглядати, не можна. Вона знаходиться всередині ротової порожнини і надійно захована за зубами.

Лігатурні системи найпопулярніші. Як лігатури, тобто кріпильні елементи, використовуються спеціальні резиночки, які допомагають закріпити коригуючу дугу в пазах пластин. Безлігатурні кріплять із використанням спеціальних замочків. Вони:

  • дорожчі,
  • міцніші,
  • простіші у процесі встановлення.

Також керамічні брекети можуть бути тільки керамічними або фарфоровими, будь-який інший матеріал не використовується. Непомітні керамічні брекети, які виготовляються з комбінованих матеріалів, поєднуються з металом. Гачки, замки, пази, деякі інші елементи виготовляються на основі металу.

Залежно від виду та особливості виготовлення керамічних брекетів, варіюється вартість ортодонтичної корекційної системи. Апарат добре справляється зі своїм основним завданням – лікуванням ортодонтичних захворювань та виправленням нерівних зубів.