Корисна Алое Вера: новий підхід у використанні

28.05.2019 13:49 Корисно
Науці відомо 350 різновидів даної рослини.

Але, не зважаючи на таку кількість різновидів, нашому організму підходить лише один вид, а саме – Алое Вера Барбаденсіс Міллер.

Компанія LR використовує для виробництва своєї продукції рослину сорту Алое Вера Барбаденсіс Міллер, що росте в Мексиці. Алое Вера – одна з найцінніших, добре вивчених і все ще загадкових рослин на Землі. Перші згадки про використання Алое Вера для лікування різних недуг зустрічаються за кілька тисяч років до н. е. на шумерських глиняних табличках, у знаменитому єгипетському «лечебнике». Цю рослину називають також «рослиною першої допомоги», «лікарем у горщику», «чудотворною рослиною», «пустельною лілією» (оскільки росте вона зазвичай у посушливих районах), а у нас її ще називають «столітником» за унікальні цілющі властивості.

Переваги продукту:

• Є загальнозміцнювальним засобом для підтримки імунітету

• Чинить протизапальний ефект

• Сприяє покращенню роботи травного тракту і контролю ваги

• Допомагає в очищенні організму

• Алое Вера також впливає на активізацію обміну речовин, роботу статевої системи, стан шкіри, волосся і нігтів

• Надзвичайно висока концентрація чистого листового гелю Алое Вера

• Органічне вирощування в контрольованих умовах

• Ретельний контроль якості

• Без алоїну

 Сьогодні Алое Вера використовується практично у всіх галузях сучасної медицини, в тому числі в дерматології і косметології. Вплив компонентів Алое Вера на організм людини полягає в зміні мікроциркуляції крові і еластичності судин, а також зниженні рівня жирів і цукру в крові, детоксикації та оптимізації травлення, оновленні клітин шкіри.

Крім того, при використанні Алое Вера краще засвоюються і інші важливі речовини: засвоюваність вітаміну С підвищується в 2 рази, а вітаміну Е – в 2,7 раза (джерело: Vinson, JA / Al Kharrat, H.) / Andreoli, L. «Вплив препаратів з Алое Вера на біодоступність для людини вітамінів С і Е», University Scranton, 2003).

 У чому ж новизна використання Алое Вера німецькою компанією LR?

Новизна підходу LR полягає у використанні саме гелю Алое Вера. Проникаюча здатність компонентів гелю вища порівняно з екстрактами Алое Вера, і вплив на неактивні клітини здійснюється поступово, без різких змін, що чинить тривалий і сприятливий ефект.

Гель Алое Вера використовується для профілактики утворення каменів у нирках, зниження рівня холестерину / тригліцеридів, а також при захворюваннях порожнини рота і інтоксикації всього організму. Важливо, що застосування гелю Алое Вера змінює процеси енергетичного та водно-сольового обміну, що позитивно впливає на стан як центральної нервової системи (стрес, порушення сну), так і периферичної нервової системи. Наприклад, при нанесенні на шкіру гель Алое Вера чинить знеболювальний ефект на нервові закінчення, блокуючи біль у м’язах і суглобах. Вплив гелю Алое Вера знижує кровотечі у ранах і дезінфікує пошкоджену ділянку поверхні шкіри, прискорюючи регенерацію тканини.

Рослина Алое Вера:

• Багатюще джерело антиоксидантів (віт. А, С, Е), вітамінів групи В, незамінних кислот

• Джерело мінералів (кальцій, калій, магній та ін.) і мікроелементів (мідь, залізо, цинк та ін.)

• Багата ензимами, амінокислотами, моно- і полісахаридами, жирними кислотами рослинного походження

• Усього в складі Алое Вера не менше 100 біологічно активних речовин, що визначають його унікальність і цілющі властивості

 

Широко відомо, що гель з внутрішньої частини листя Алое Вера містить не менше 100 (а за різними даними, і понад 200!) різних біологічно активних речовин. Наприклад, полісахариди – глюкоманнани, включаючи ацеманнан, – визначають його високу біологічну активність і сприяють зміцненню імунітету, пригніченню запальних процесів і мають сильну антивірусну дію.

Крім полісахаридів, Алое Вера містить прості цукри (глюкоза, фруктоза), білки, майже всі амінокислоти, включаючи комплекс незамінних амінокислот, в яких має гостру потребу наш організм, але сам їх не синтезує. Крім того, гель Алое Вера багатий вітамінами (В1, В2, В3, В6, В9, В12, С, Е, холін, провітамін А), мінералами та мікроелементами (більше 20 видів, необхідних організму, включаючи Ca, Mg, K, Zn, Se, Mb, Si) і ферментами.

Проникаючи всередину клітин у 3-4 рази швидше води, Алое Вера допомагає виводити токсини та шлаки і доставляти цінні речовини. Вважається, що ефект спільної дії активних компонентів Алое Вера приводить до багаторазового посилення їх цілющих властивостей, тобто ці компоненти працюють синергетично.

 

 SGS Institut Fresenius (Німеччина) – інститут, що задає найвищі в Європі стандарти щодо продукції з використанням алое. 19 різних продуктів LR мають престижний знак якості SGS Institut Fresenius – це рекорд серед компаній-виробників. А в категорії «виробники напоїв на основі Алое Вера» такий знак дається тільки компанії LR! За більш ніж 150-річну історію ця організація надала право використання свого знака всього 200 продуктам. Як саме відбувається тестування і сертифікація? Щомісяця, без попереднього повідомлення, Institut Fresenius вилучає зразки продукції LR з будь-якої партії для незалежної експертизи. Щорічно, без попереднього повідомлення, Institut Fresenius перевіряє виробництво продукції на відповідність стандартам, які висуваються до приміщень, обладнання, кваліфікації персоналу тощо. А також перевіряє плантації Алое Вера на відповідність стандартам умов зростання, збору сировини, якості переробки. Тільки дотримуючись всіх стандартів, Institut Fresenius відновлює дію свого сертифіката якості конкретного виробника.

 


IASC (International Aloe Science, США – Міжнародна вчена рада по Алое Вера) включає провідних вчених, які проводять дослідження, розробляють і виробляють продукти на основі Алое Вера в усьому світі. Сабіна Ларсен-Вефрінг, директор з розвитку і якості харчової продукції компанії LR, є членом Експертної ради IASC і єдиним представником від Європи. IASC також щорічно проводить незалежне тестування продукції та кожні 2 роки проводить перевірку місць зростання, процесу збору врожаю, переробки сировини. LR володіє 50 (!) знаками якості IASC відносно різноманітних своїх продуктів на основі Алое Вера.

 


Dermatest® (Німеччина) – міжнародний науково-дослідний інститут. З 1975 року ця організація проводить комплексне незалежне тестування продукції для косметичної і фармацевтичної промисловості, об’єднуючи різні напрямки контролю якості – від лабораторних досліджень до тестування в клінічних умовах із залученням офтальмологів, дерматологів, стоматологів, педіатрів та інших фахівців. Будучи передовим інститутом своєї галузі, Dermatest гарантує якість продукції, відзначеної знаком «Протестовано Dermatest».

 


Асоціація VKE (Німеччина) – об’єднує виробників і розповсюджувачів професійної та селективної косметики. Серед членів цієї асоціації такі компанії, як Chanel, La Prairie, Babor, Clinique, Estee Lauder, Clarins, та інші. Компанія LR є єдиним представником галузі прямих продажів у цій асоціації, що є особливим визнанням якості продукції, що виробляється, і репутації компанії.

 


BDIH (Німеччина) – некомерційна організація, що об’єднала понад 440 виробників фармацевтичної, косметичної та харчової продукції. Будучи флагманом індустрії натуральної косметики, в 1996 році асоціація розробила стандарти сертифікації натуральної косметичної продукції.

 Серія Aloe Via Vera догляд за шкірою тіла та обличчя випускається компанією LR уже майже 30 років і незмінно користується успіхом завдяки високій якості і безпрецедентно високому вмісту Алое Вера. Вона являє собою поєднання традиційних класичних продуктів для щоденного догляду і спеціальних засобів, необхідних у ті моменти повсякденного життя, коли потрібне особливе рішення у виборі засобів догляду за шкірою.

Кожен продукт серії Aloe Via Vera містить чистий листовий гель Алое Вера.

 Для отримання гелю використовуються рослини тільки з контрольованих плантацій у високогір’ї Мексики. Внутрішня частина листя цієї рослини обробляється за спеціальною технологією, що дозволяє, з одного боку, максимально витягти і зберегти цінні та корисні речовини, а з іншого – уникнути потрапляння в гель жовтої живиці, яка може стати джерелом подразнення шкіри.

Більшість продуктів серії Aloe Via Vera виготовлені за унікальними технологіями і запатентовані!

 Продукти серії Aloe Vera від LR:

• Догляд за обличчям

• Догляд за тілом

• Догляд за руками

• Догляд за волоссям

• Догляд за порожниною рота

• Догляд за чоловічою шкірою

• Спеціальний догляд

• Сонцезахисний догляд

• Догляд для мам і малюків 0 +

 Переваги лінії:

• Безпрецедентно висока концентрація Алое Вера (до 90 %)

• Усі продукти виготовлені на основі чистого листового гелю Алое Вера

• Дієві косметичні засоби для домашнього використання

• Продукція схвалена дерматологами

Придбати продукцію за посиланням https://entropyless.com.ua .