Косметологія нового покоління у сучасній клініці

Promo
29.01.2021 10:15 Корисно

Якщо ви хочете зберегти і продовжити красу, молодість і здоров'я, то довірити це треба професіоналам. Найсучасніші методи, обладнання і препарати у Косметології Львів https://idermic.com.ua/ використовує клініка IDERMIC. Це сучасна клініка естетичної медицини та косметології нового покоління.


Клініка IDERMIC пропонує широкий спектр послуг для збереження і продовження Вашої краси, молодості та здоров’я.
У клініці представлені інноваційні апаратні методики по догляду за обличчям і тілом, широкий спектр доглядових процедур від провідних космецевтичних брендів, послуги лазерної епіляції, оздоровчого та моделюючого масажу.

Для своїх пацієнтів косметологічна клініка IDERMIC у Львові використовує індивідуальні програми, враховуючи фізіологічні зміни та вікові особливості.
Клініка надає висококласні послуги з косметології обличчя, трихології, ін'єкційної косметології, апаратної косметології.

Одною з найзатребуваніших процедур є Лазерна епіляція у Львові. Сьогодні лазерна епіляція є найефективнішим та найбезпечнішим методом видалення небажаного волосся на будь-якій ділянці тіла – обличчі, ногах, зоні бікіні. Завдяки цій процедурі мільйони жінок та чоловіків у всьому світі назавжди позбулись зайвого волосся та насолоджуються ідеально гладкою шкірою.

У косметологічній клініці IDERMIC використовують найкраще і найбезпечніше обладнання для пацієнтів. Косметологи працюють на американському діодному лазері Lumenis LightSheer Desire, який вже став проривом у видаленні небажаного волосся.

Вже після першого сеансу лазерної епіляції видаляється не менше 20% фолікулів волосся на опрацьованій ділянці тіла. Надалі попередній результат зберігається і щоразу видаляється 15-20% волосяних цибулин. Процедуру проводять до повного припинення росту волосся.

Кількість необхідних процедур та інтервали між ними залежать від структури волосся пацієнта. Для різних ділянок тіла необхідна різна кількість процедур, але в середньому курс розрахований від 6 до 10 процедур для жінок та від 8 до 12 для чоловіків. Інтервали між процедурами починаються від 4 тижнів, після другої процедури інтервал щоразу збільшується на 2 тижні.
Досягнутий результат після курсу лазерної епіляції зберігається надовго, але для підтримання результату рекомендується проходити лише 1 процедуру на рік. Інколи коливання гормонального фону можуть відновлювати ріст волосся, але не більше 10-20% .

Автор: Тамара Кіч