Лайфхак від Flowers.ua: секрети вибору квітів для коханих

Promo
22.09.2022 11:41 Корисно

Букет квітів зможе підняти настрій у будь-який похмурий день. Даруйте своїм близьким квіти, адже вони цього заслуговують! Тим більше, що сьогодні замовлення квітів – справа пари кліків.

Компанія Flowers.ua (https://flowers.ua) прагне зробити все, щоб їх клієнти залишалися задоволеними та поверталися за покупками знову та знову.

Як зробити правильний вибір

Квіткова композиція може бути самостійним подарунком і гарним доповненням до чогось більшого. Свіжими квітами можна привітати рідних зі святом, або приємно здивувати наречену на весіллі. Сьогодні вже не потрібно шукати в місті свіжий букет, набагато простіше замовити квіти у великому сервісі. В інтернет-магазині Flowers.ua представлені більш ніж 10 тисяч композицій — від ефектних троянд до незвичних кімнатних рослин. Зробити привітання яскравим можна по-різному, але декілька квітів виділяються з поміж інших:

  • Троянди. Пелюстки троянди повинні бути пружними та щільно прилягати один до одного. Листочки зазвичай яскраво-зелені, мають витончений аромат та зігнуті на кінчиках. Стебла рослини без плям і подряпин. Королеву квітів дарують на свята, на романтичних зустрічах та на річниці стосунків. На перше побачення краще вибрати букет з 5 чи 7 троянд. На річницю весілля обирають більш пишні варіанти https://flowers.ua/ua/101-red-roses
  • Лілії. Ніжні білі квіти завжди символізували весну та невинність. У свіжих лілій бутони не відкриті, квіти мають приємний та вишуканий аромат. Ці рослини живуть у воді, тому потрібно пересвідчитися в тому, що на коренях немає гнилі. Одна розкрита квітка і багато закритих поряд із нею — це вірний знак того, що лілії простоять довго. 
  • Гербери. Ці багаторічні квіти важко переносять перепади температури, тому краще пересвідчитися у свіжості букета заздалегідь. Найкращі гербери мають середні розміри. Великі екземпляри часто ламають стебло і виглядають не так декоративно, як мініатюрні різновиди. Гербери заведено дарувати матері чи бабусі, щоб виразити свою повагу. 
  • Альстромерії. Багато людей вважають ці квіти красивішими за піони чи троянди, ніжні альстромерії дарують і молодим дівчатам, і навіть колегам по роботі. У свіжих квітів тичинка еластична та витягнута. Пелюстки швидко тріскаються, якщо їх зігнути. Південноамериканська красуня обов'язково повинна бути свіжа. Рослини, які довго стояли при кімнатній температурі, втрачають свої декоративні властивості. 
  • Квіти в коробці. Останнім часом традиція дарувати квіти в коробці для капелюхів отримала друге життя. За легендою першим придумав дарувати квіти в такий спосіб ірландський драматург Бернард Шоу. Квіти обробляють спеціальним флористичним розчином і вони довше стоять у зрізці. Після того як квіти зів'януть, можна використовувати коробку для зберігання парфумів чи косметики. 

Замовляйте через додаток

Інтернет магазин квітів має величезний вибір букетів, якість і вартість яких приємно вас здивує. Доставка квітів від Flowers.ua – це чудова можливість порадувати близьку людину навіть на відстані. Замовити квіти можна на сайті або завантаживши додаток на App Store або Play Market.