Мастхеви для літнього макіяжу на EVA.UA

Promo
27.05.2020 17:23 Корисно
Кращий літній макіяж — це no make-up, який полягає у відсутності макіяжу як такого. У спеку ні до чого навантажувати шкіру, адже їй і так непросто під палючим сонцем в оточенні сухого повітря та ультрафіолету. Мінімум декоративної косметики, легкі зволожувальні засоби та обов’язкові UVA/UVB-фільтри — чудовий спосіб виглядати бездоганно в пляжний сезон.

1. Більше вологи для обличчя!

Влітку шкірі потрібне постійне зволоження. Вибираючи тональну основу, відмовтеся від щільних засобів, які в спеку створюють ефект маски. Віддайте перевагу легким зволожувальним продуктам з сонцезахисним фактором — BB- або CC-кремам (https://eva.ua/pr74810/). Вони прекрасно коригують, матують і освіжають обличчя, а головне — не обтяжують шкіру. Якщо без пудри все ж не обійтися, вибирайте розсипчасту: лягає рівніше та легше, якщо порівнювати з компактною, підтримує матовість і краще взаємодіє зі шкірою влітку.

2. Водостійкий макіяж очей і брів

Відкладіть воскові олівці та кремові тіні до осені. Літо — час для водостійкої туші, сухих текстур і підводок, стійких до всіх примх спекотної погоди. Щоб підкреслити колір брів і візуально збільшити їх густоту, використовуйте тіні або гель, який швидко застигає і не тече. Не забувайте про базу під макіяж очей: добре, коли влітку нічого не «пливе», але й пересушувати шкіру теж не можна.

 

3. Бальзами-блиски та тінти замість помади

Зволожені, ніби щойно поціловані губи — немеркнучий хіт кожного сезону. Легкий природний відтінок після тінту має не менш симпатичний вигляд у розпал літа та доречний як днем, так і ввечері. Останнім часом у моді насичені ягідні відтінки, які може дати лише помада, але будьте обережні: якщо губи схильні до лущення й сухості, обмежтеся бальзамом-блиском.

4. Бронзер або хайлайтер?

І те, і інше! Бронзери випускають саме для літа, щоб створити ефект sun-kissed і зміцнити захист від ультрафіолету. Тепла пудра відтіняє загар, освіжає макіяж і дарує шкірі природне сяяння. Хайлайтер, у свою чергу, підсвічує і виділяє потрібні ділянки. Разом ці продукти допомагають скульптурувати обличчя та візуально скорегувати контури.

5. Матувальні серветки

Must-have літнього сезону. Особливо для шкіри, схильної до появи небажаного блиску, від якого може потекти навіть водостійка косметика. Серветки рятують від себуму, коли пудра не справляється, і допомагають порам «дихати».

Будьте прекрасними навіть у найбільш нещадну спеку!