Місячний календар городника: коли що висівати у 2021 році

Promo
11.02.2021 08:30 Корисно
Фото: elektro-sadovnik.ru Фото: elektro-sadovnik.ru
Здавна вважалось, що різні фази Місяця неоднаково впливають на ріст і розвиток рослин. Але місячний календар рекомендує, а не наказує і не забороняє. Проте слід уникати роботи в «погані» з огляду на місячний цикл днів - вони є в нашому календарі.

Але перш ніж приступаті до посівної, треба запастіся насінням, і це можна зробити в інтернет-магазині pomidorchik.com.ua .

Здавна вважалось, що різні фази Місяця неоднаково впливають на ріст і розвиток рослин. Саме через це в молодик і повний Місяць не можна було нічого садити й пересаджувати. За цими ж уявленнями в повний Місяць велика частина соків переходить у верхню частину рослини, у стебла і плоди, а в молодик, навпаки, в його підземні частини ‒ бульби й корені. Насіння, яке потрапляє у ґрунт при зростанні Місяця, нібито «програмуються» на більш активне зростання вгору і розвиток над землею, а посаджене при спадному Місяці має протилежну тенденцію ‒ розвиток униз, під землею. Тому й сформувалося основне правило: сіяти й садити рослини, плоди яких дозрівають над землею, при зростанні Місяця, а рослини з плодами в землі (коренеплоди, приміром) – при спадному Місяці.

Лютий

 У лютому вже висівають на розсаду овочі з найбільш тривалим періодом вегетації – перець, баклажани тощо. А наприкінці місяця – томати ранніх термінів визрівання і високорослі.

 Березень

   Роботи з вирощування розсади тривають. Також починають готувати до садіння бульби картоплі. Якщо дозволяє погода, починають сіяти у ґрунт холодостійкі культури, дотримуючись їх агротехнології.

  Квітень

 Проводяться різнопланові роботи з розсадою: деякі культури ще висівають, інші пікірують і навіть пересаджують на постійне місце в теплицях. Наприкінці місяця підготовлюють грядки і висівають у відкритий ґрунт холодостійкі рослини.

 

 Травень

 Триває засаджування грядок: завершують висівання холодостійкіших культур, поступово додають і більш вибагливі до тепла. Залежно від погоди висаджують картоплю. Готують ґрунт для пересаджування        розсади: перекопують, вносять добрива, роблять лунки.

 

  Червень

   Посадкових робіт меншає, хоча й дедалі висаджують розсади в теплиці та у відкритий ґрунт. Починають висівати «повторні» культури та теплолюбнішу городину.

  

        Липень

   Посівні роботи втрачають свою масовість, але деякі культури ще можна додати на грядки, та й у теплиці теж.

 

    Заказати насіння можна тут:  https://pomidorchik.com.ua ; телефони: 066-322-34-33, 098-322-34-33.