Модульні кухні: на що звернути увагу при виборі

Promo
28.04.2021 17:54 Корисно

При покупці кухонного гарнітура перед багатьма постає питання, який вибрати: модульний або стандартний. Найчастіше віддають перевагу першому варіанту. Дійсно, у модульних кухонь є ряд незаперечних переваг, однак потрібно вміти їх вибирати. На які моменти звернути увагу і що потрібно враховувати — про це розповімо нижче.

Переваги модульних кухонь

В першу чергу, це практичність. Проявляється вона в тому, що можна на свій розсуд укомплектувати гарнітур. Модульні моделі виробляються у вигляді окремих елементів (тумб, підвісних шафок і пеналів), які випускаються з різною шириною. За посиланням https://www.dybok.com.ua/ua/product/pidcatalog/22 кухонні набори представлені у великій різноманітності, в асортименті кольорів і варіантів дизайну від відомих українських фабрик. З представленого розмаїття вдасться вибрати гарнітур будь-якої ширини, форми і комплектації.

Друга перевага модульних кухонь полягає в тому, що можна затишно облаштувати найрізноманітніші приміщення, в тому числі такі моделі підходять і для квартир з нестандартним плануванням.

Слід зазначити, що особливо зручні ці гарнітури на випадок, якщо в майбутньому передбачається переїзд або перестановка. При необхідності можна не витрачатися на покупку нової, а просто розширити свою кухню або змінити її комплектацію, додавши потрібні модулі.

Основні параметри вибору

Збираючись купувати модульну кухню, багато покупців губляться перед різноманітністю моделей сучасного ринку. Щоб було простіше визначитися, рекомендуємо враховувати наступні критерії:

•    комплектація. Потрібно заздалегідь визначитися, які елементи в гарнітурі важливі для розміщення і зберігання посуду, різного начиння. Також варто враховувати тип кухонної техніки, якщо її потрібно влаштовувати, то слід вибирати моделі кухонь, де є підходящі секції;

•    розмір. Тут слід орієнтуватися на площу свого житла і зони кухні;

•    форм-фактор. Модульні гарнітури випускаються в широкому розмаїтті варіантів комплектації. З представлених елементів зібрати можна пряму, кутову, П-образну кухню будь-якої ширини.

Крім того, варто врахувати дизайн. Сьогодні в моді елегантний мінімалізм, відсутність прикрас на фасадах. Акценти досягаються за рахунок поєднання кольорів і фактур. В інтернет-магазині «Дубок» представлені меблі в різних варіантах дизайну, що відповідають актуальним трендам, тому легко можна вибрати стильний гарнітур в сучасному оформленні.

Вигоди для клієнтів

Компанія «Дубок» займається продажем бюджетних меблів від відомих вітчизняних фабрик по території всієї України. Прямо зараз можна замовити модульні кухні від виробників «БМФ», VIP-master, «Світ меблів» та ін. На вибір представлені набори в сучасному дизайні з практичних недорогих матеріалів (ДСП, ЛДСП, МДФ). Ціновий діапазон сформований в доступному сегменті, завдяки чому можна підібрати гарнітур різних габаритів без потрясінь для бюджету.

Також Dybok відкриває зручні можливості для економії. На сайті проводяться часті акції та надаються знижки, а при купівлі товару на суму від 5 000 гривень витрати на доставку в будь-який населений пункт країни компанія бере на себе.