На що звернути увагу при виборі шпалер

13.06.2019 13:35 Корисно
Фото: vo5.org Фото: vo5.org

Вибираючи шпалери, багато людей звертають увагу виключно на їх зовнішній вигляд. На жаль, щоб вони прослужили довго і виглядали красиво, цього недостатньо.

Неякісні оздоблювальні матеріали можуть відшаровуватися від стіни, вигоряти під впливом УФ-променів. А ще в їх складі можуть спостерігатися шкідливі для здоров'я речовини, які викликають погіршення самопочуття. Зараз можна знайти різноманітні шпалери, але на яких з них варто зупинити свій вибір? Відповідь на це питання цікавить багатьох людей, які планують найближчим часом зробити в приміщенні косметичний або капітальний ремонт. Перш ніж придбати шпалери, потрібно враховувати такі особливості:

  • якість;
  • безпеку;
  • мету застосування;
  • дизайн;
  • цінову політику.

Купити шпалери, що володіють неперевершеною якістю і стильним дизайном, можна в розділі www.baccara.com.ua/catalog/oboi.

На що звертати увагу?

Термін служби матеріалів для оздоблення стін залежить від їх якості. Занадто дешеві шпалери, якими б гарними не були, навряд чи будуть надійні. Деякі з них можуть доставляти проблеми навіть в процесі обклеювання стін. Від подальшого застосування даних елементів декору варто відмовитися в тому випадку, якщо вони бугряться, погано просочуються клеєм, відшаровуються.

Безпека - найважливіший критерій!

Екологічна безпека - ще один важливий критерій. Настінні покриття не повинні містити шкідливих домішок. З особливою обережністю необхідно ставитися людям, які планують провести ремонт в спальні або в дитячій кімнаті. Потенційно небезпечні оздоблювальні матеріали можуть негативно позначитися на самопочутті людей.

Призначення приміщення

Шпалери повинні підбиратися з урахуванням призначення приміщення. Тут слід враховувати використовуваний матеріал. Для ванних кімнат і кухонь не підходять шпалери з паперу. Вони не є стійкими до підвищеної вологи, в результаті чого швидко втратять привабливість. В даному випадку варто зробити вибір на користь вінілових або флізелінових настінних покриттів.

Дизайн

Шпалери повинні відповідати стилю виконаного ремонту і типу приміщення. Наприклад, в спальнях не рекомендується використовувати занадто яскраві або різнокольорові настінні покриття. Вони можуть викликати роздратування. Для таких кімнат ідеально підходять вироби, що володіють пастельною гамою. Темні відтінки не зовсім доречно застосовувати в маленьких приміщеннях. Вони візуально зменшують їх площу.

Якщо планується розміщення на стінах картин, тоді краще купити однотонні шпалери. Строкаті і різнокольорові оздоблювальні матеріали гармонійно виглядають в кімнатах, де ремонт виконаний в новомодних стилях. Від них будуть в захваті шанувальники арт-деко, етнічного, кантрі або ретро-стилю.