Найкращий Український хостинг – WpHost

Promo
24.08.2022 15:00 Корисно

Шукаєте найкращий український хостинг? Давайте ми розповімо вам про одного з найкращих представників цієї галузі – WpHost.me.

Дедалі більше українських компаній створюють та переносять свої онлайн-ресурси на українські хостинги. І ось чому. Провайдери, чиї хостинги знаходяться в Україні, можуть надати високу якість послуг саме для вітчизняних клієнтів – швидкість завантаження сайта, його роботоздатність, можливість вирішити будь-яке питання рідною мовою, не використовуючи перекладача.

Сьогодні ми поговоримо про відомого українського хостинг-провайдера WpHost  і розповімо, за що його так люблять клієнти.

Особливості українського хостингу WpHost

Основна відмінна риса хостингу WpHost – розташування серверів у Європі (Франція та Голландія). Таке рішення було прийняте з початком повномасштабного вторгнення в Україну. Завдяки такому розміщенню клієнти можуть бути впевнені, що хостинг збереже стабільність та високу швидкість роботи, чого не можна досягти в Україні в умовах бойових дій.
WpHost – один із перших українських хостинг-провайдерів, який спеціалізується на CMS Wordpress. Також у компанії є фахівці, які працюють і з іншими відомими рушіями, такими як Opencart, Joomla! та іншими. Це дозволяє безболісно створити та перенести сайт, забезпечуючи його максимальну роботоздатність.

Що пропонує WpHost своїм клієнтам

Хостинг-провайдер WpHost має понад 10 років досвіду роботи з найрізноманітнішими ресурсами, персональними проектами та корпоративними клієнтами. Основна версія сайта провайдера представлена українською мовою, підтримка також ідеально володіє нею.
Це разом із професіоналізмом та постійною доступністю дозволяє миттєво розв’язувати будь-які проблеми, з якими може зіткнутися клієнт. Крім того, фахівці компанії мають усі необхідні практичні знання для роботи з різними CMS.

Переваги українського хостингу WpHost:

• Висока відгучність та швидкість роботи сайтів на серверах;
• Актуальне програмне забезпечення та швидкі SSD-диски;
• 99,9 % Uptime
• Знижки на замовлення послуги на рік;
• Регулярні акції та спеціальні пропозиції;
• Професійний технічний супровід 24/7;
• Ефективний захист даних.

Ще одна дуже важлива перевага – можливість протестувати український хостинг протягом 30 днів. Послуга надається безкоштовно у повному обсязі так, якби ви її оплатили. Це чудова можливість зрозуміти, наскільки хостинг підходить конкретному проекту, та оцінити на практиці всі його переваги.


 

Автор: Ірина Мнішек