Новий Скандинавський Еко садок Happy Life у Харкові: що незвичайного

Promo
17.02.2022 15:55 Корисно

Від різноманіття пропозицій щодо вибору дитсадків у Харкові голова йде обертом, тому розповімо вам про найновіший та найтехнологічніший скандинавський еко садок Харкова на сьогодні.

Що ж незвичайного в «Happy Life», чим зацікавить батьків, а головне – дітей? – секрети розкриваємо нижче.

Скандинавський еко садок «Happy Life»: умови перебування

Новий дитячий садок унікальний уже тим, що він — єдиний у Харкові, який використовує альтернативні екологічно безпечні джерела енергії: теплові насоси та сонячні батареї, а це означає, що тут завжди буде тепло і світло.

В обласному місті може бути комфортно та тихо, це доводить наш еко садок. Затишно розташувавшись у центрі Харкова, а саме у багатій зеленню тихій вуличці, він привітно зустрічає малечу.

Скандинавський еко садок запрошує дітлахів у затишний просторий будинок з великими та світлими ігровими кімнатами, меблями з натуральних матеріалів та екологічними іграшками. І якщо такими перевагами можуть похвалитися інші дитсадки, то стіни, що говорять, в ігрових кімнатах знаходяться тільки тут.

Підтримати здоров’я можна у спеціально обладнаних кімнатах, де роздають кисневі коктейлі.

Однак настав час перейти на територію «Happy Life», що тут? А тут вас зустріне власний сад та французькі грядки. Мініферма з домашніми звірятками прищепить дітям любов до тварин, виховає доброту. На зеленому дитячому майданчику комфортно грати у спеку.

Батьки належно оцінять наявність паркувальної зони та зручне місцезнаходження поряд з гарними місцями Харкова: парком Шевченка, Ботанічним садом та спорткомплексом «Акварена».

Принципи виховання в скандинавському еко садку «Happy Life»:

Головна місія скандинавського еко садка «Happy Life», те, заради чого він був заснований — виховання щасливого здорового малюка, коли фізичний, емоційний та інтелектуальний розвиток відбувається гармонійно та збалансовано. Для цього підбираються педагоги, які люблять дітей і захоплені професією та місією.

У садок можна приводити дітей від 1,6 до 6 років. Малюки займаються в групах із сучасними казковими назвами:

  • від 2 років – група «Ельфіки» (не більше 12 діток)
  • від 3 – «Фьєки» (до 15 діток)
  • від 4 – «Торики» (до 15 діток)
  • від 5 – «Хепвасики» (не більше 15 діток)