Ортопедичний магазин Ортомедіка

Promo
10.02.2022 17:10 Корисно

Здоров'я людини — тендітний механізм, який потребує належної уваги. Великою проблемою, що обмежує нормальну життєдіяльність людини, є захворювання опорно-рухової системи. Хронічна руйнація суглобів, запальні процеси, період реабілітації після травм – все це обмежує нашу активність та знижує якість нашого життя. Якщо вас турбує біль та дискомфорт у суглобах, ноги постійно втомлюються, а загальне самопочуття бажає залишати кращого – необхідно терміново вживати заходів та звертатися за допомогою до фахівців. При лікуванні хвороб суглобів та хребта ортопеди, травматологи та реабілітологи призначають різні медикаментозні препарати, а також ортопедичні вироби, купити які можна лише у спеціалізованому магазині. Якщо вам потрібна бандажно-корсетна продукція, компресійний трикотаж, медтехніка чи засоби для реабілітації – запрошуємо вас в професійний ортопедичний магазин Медтехніка Ортомедіка. У салоні на вас чекає різноманітний асортимент та професійна допомога наших фахівців.

Реабілітаційне обладнання

Коли пацієнт ослаблений після травми або операції, його тілу потрібна підтримка. Вибір допоміжного реабілітаційного засобу в даному випадку залежатиме від стану здоров'я людини та її фізичних можливостей. В ортопедичному магазині Медтехніка Ортомедіка представлено таке обладнання для реабілітації:

 1. Інвалідні коляски. Компанія Медтехніка Ортомедіка працює з найкращими виробниками ринку реабілітаційного обладнання. У продажу є інвалідні візки електричного типу, механічні та важільні моделі. Серед широкого асортименту та великої різноманітності моделей ви зможете вибрати для себе оптимальний варіант крісла.
 2. Милиці. Обов'язковий реабілітаційний засіб для тих, хто перебуває в режимі відновлення після травми або операції. Милиці бувають двох типів: пахвові та підлокітні. Можуть бути виготовлені із пластмаси, дерева або металу. Вони створюють відмінну підтримку при ходьбі та рівномірно розподіляють вагу тіла.
 3. Тростини для ходьби. Корисний аксесуар для людей похилого віку, а також для пацієнтів з хронічними захворюваннями суглобів. Тростина приймає на себе частину навантаження під час руху, тому ослаблений пацієнт не так сильно втомлюється, а на пересування витрачається менше фізичних зусиль. Існує безліч типів тростин, починаючи від класичних стаціонарних, закінчуючи багатофункціональними моделями та квадроподами.
 4. Поручні для інвалідів та пандуси. Щоб людина з обмеженими фізичними можливостями відчувала себе впевнено і комфортно — важливо правильно організувати навколишній простір. Пандуси та поручні, що створюють додаткову підтримку, чудово справляються з цим завданням та суттєво полегшують життя інваліда.
 5. Ходунки, ролатори. Допомагають у пересуванні літнім людям та пацієнтам із втраченою фізичною силою. Актуальні як для домашнього застосування, так і піших прогулянок. Існують складні моделі ходунків, які зручно зберігати та транспортувати за потреби.

Також в наявності протипролежневі матраци та подушки, пандуси, сидіння для ванної та безліч інших незамінних пристосувань для інвалідів та людей з частково або повністю обмеженими здібностями.

Ортопедична продукція

У Медтехніка Ортомедіка ви можете купити ортопедичні товари, які допоможуть вам впоратися з різними захворюваннями опорно-рухової системи та швидко реабілітуватися після травми. У магазині величезний вибір бандажів, поясів та корсетів. Ви можете купити ортез або тутор, коректор постави, фіксатори шиї та багато інших корисних виробів. Також у продажу є ортопедичні устілки, спеціальне лікувальне та профілактичне взуття, масажери та аплікатори. Для створення тілу особливого комфорту під час відпочинку можна придбати ортопедичні подушки. З якими патологіями дає змогу справлятися наша продукція? Найчастіше це:

 • всі типи та стадії плоскостопості;
 • сколіоз та інші види деформацій хребта;
 • остеохондроз;
 • артроз, артрит, бурсит;
 • відновлення після травми;
 • варикоз;
 • тромбофлебіт;
 • вальгусна деформація;
 • подагра;
 • міжхребцева грижа;
 • післяопераційні стани;
 • клишоногість.

Комплексна терапія із застосуванням ортопедичних товарів дозволить вам блискавично позбавитися проблем із тілом. Чим раніше ви відвідаєте спеціаліста та проведете діагностику, тим швидше зможете розпочати правильне та ефективне лікування, а наша якісна, недорога та сертифікована продукція вам у цьому сприятиме!