Основні вимоги до лицьових панелей приладів, які варто вказати під час замовлення

Promo
31.08.2022 16:30 Корисно

Зіштовхуючись у побуті або на виробництві з будь-яким приладом, людина звертає перш за все увагу на лицьову панель.

Приладові панелі встановлюють на передній частині обладнання. Вони виконують інформативну, декоративну та захисну функції. Виготовлення шкал устаткування це кропіткий та складний процес, який неможливо виконати у звичайних умовах. Оформленням панелей, від яких залежить зовнішній вигляд приладу, повинні займатися професіонали, які мають необхідні для цього умови. Важливо виготовлювати такі вироби, які не тільки поліпшать зовнішній вигляд продукції, а й зможуть його захистити. 

Гайд на замовлення металевих табличок від виробника: ФОП Гайда

Як навколишнє середовище впливає на прилади?

Зовнішнє середовище здатне агресивно впливати на пристрої, особливо ті, які містять електронну начинку. Якщо передню частину нічим не захищати, прилад досить швидко вийде з ладу. Попадання на вразливі деталі та елементи вологи, ультрафіолету скоротять термін дії устаткування. Щоб у людини не виникало проблем з експлуатацією приладу, має бути лицьова панель апарату. Виготовлена з металу, вона буде оберігати виріб, захищати його від перепадів температури, механічних пошкоджень.  

Гайд на замовлення металевих табличок від виробника: ФОП Гайда

Вимоги до виробу

Шкалу розміщують на лицьовій частині, щоб забезпечити взаємодію користувача з приладом. Від неї залежить естетичне сприйняття пристрою. Для цього панель повинна відповідати технічним, ергономічним та естетичним вимогам. 

Гайд на замовлення металевих табличок від виробника: ФОП Гайда

Оформлення

Для правильного сприйняття панель наділяють наступними характеристиками:

  • Виразність написів та зображень.
  • Функціональна форма.
  • Привабливий та оригінальний дизайн. 
  • Написи, які забезпечують швидку орієнтацію та інформацію за те, як проводити роботу, користуватися та керувати приладом.

Ергономічність

Розміщення таблички, її розміри та форми не повинні заважати експлуатації прибору. Вони мають забезпечувати видимість та доступ до датчиків та кнопок. 

Технічні особливості

Шкала кріпиться на будь-яку поверхню, тому повинна мати невелику вагу, бути простою у догляді, не боятися навантажень та високих температур. 

Де купити лицьову панель, її бюджет та тираж

Якість виготовлення виробу впливає на комфорт користування приладом. Це високотехнологічний процес, який має проводитися на спеціальному обладнанні досвідченими фахівцями. Наша компанія-виробник на ринку України вже багато років забезпечує підприємців шкалою устаткування. Виготовлення панелей приладів відбувається з нанесенням будь-якого кольору, зображення та написів. Вартість виробу залежить від складності зображення та обсягу замовленої продукції.