Переломи лап у кішок

Promo
07.12.2021 17:00 Корисно

Рекомендуємо звертатися до сучасної клініки ТерраВет, де працюють найкращі фахівці. Там проводять різноманітні операції тварин та є все необхідне обладнання.

Переломи лап у кішок – травми, з якими часто звертаються власники пухнастих вихованців. Вони можуть бути спровоковані падінням з висоти, нападом іншої тварини (кішка чи собака), ДТП. Щоб швидко вияснити стан вихованця, потрібно зробити рентген тваринам. Харків рекомендує звертатися до сучасної клініки ТерраВет, де працюють найкращі фахівці. Там проводять операції тваринам, є все необхідне обладнання, а методи терапії дозволяють швидко усунути проблему та прискорити відновлення вихованця.

Операції кішкам – коли необхідні

Переломи в собак, за словами ветеринарів, зустрічаються набагато рідше, а от кішки стикаються з цією проблемою дуже часто. Якщо говорити про основні види ушкоджень, то вони можуть бути закритими та відкритими.При відкритому переломі істотно підвищується ризик інфікування, поки рана відкрита. Крім того, якщо тварина травмувалася в той момент, коли поряд нікого не було, може виникнути кровотеча. Під час падіння з висоти сильно ушкоджуються внутрішні органи.

Якщо перелом закритий, то зовні можна помітити невелику припухлість, але водночас кардинально змінюється поведінка тварини, на чому потрібно акцентувати увагу. Кіт просто не може стати на ушкоджену кінцівку, він може кричати або жалібно нявкати, у нього знижується апетит і активність.

У цьому випадку не можна зволікати з візитом до лікаря, потрібно провести рентген вихованцю, первинний огляд, виявити характер травми та швидко прийняти рішення щодо лікування.

Ветклініка Харків – перша допомога в екстрених випадках

З 9.00 до 21.00 працює ветеринар на 23 Серпня, 59 у Терравет. У клініки та команди спеціалістів немає вихідних, тому по допомогу можна звернутися будь-якого дня. Перше, що робить фахівець під час огляду, – знеболить місце травмування. Введення міорелаксантів та знеболювальних препаратів дозволить розслабити м’язи, лікар зможе провести повноцінну діагностику.

Якщо вихованець упав з висоти, потрібно провести УЗД кішці – це унеможливить ризик ушкодження внутрішніх органів та кровотечі, що може виникнути у тварини.

У подібних випадках проводиться і УЗД собаці, лікар повинен знати все про стан пацієнта.
Фахівці ТерраВет працюють із сучасними технологіями. Щоб вибрати тип лікування, може знадобитися цифровий рентген. Лікар побачить, чи роздроблена кістка, який характер перелому.

При відкритих, численних, роздроблених переломах рекомендована лише операція собакам та кішкам. Хірурги ТерраВет застосовують принцип остеосинтезу, вони з’єднують зламані кістки й потім скріплюють їх. У клініці застосовують кілька видів оперативного втручання:

  • Інтрамедулярне зрощення. Лікар з’єднує кістки, використовуючи металевий стержень. Це популярна та ефективна методика.
  • Екстрамедулярний спосіб. Для скріплення кісток лікар використовує металеву пластину. Така операція дозволена для дорослих тварин, які не мають вроджених патологій і крихкості кісток.
  • Позавогнищевий остеосинтез. По всьому периметру лікар фіксує металевими спицями лапу у правильному положенні. За такої операції період реабілітації буде тривалим, вона показана при переломах з обтяженням.

ТерраВет – відома ветеринарна клініка, Харків, яка пишається кожним лікарем у команді професіоналів, передовими методиками та готовністю прийти на допомогу кожному пацієнтові. Записатися на прийом до фахівців можна телефонами, у месенджерах, соцмережах або через сайт, за потреби отримати консультацію ветеринара, зробити аналізи, рентген, УЗД тваринам. Харків рекомендує найкращих, і свідчення цього здоров’я чотирилапих друзів, які забули з лікарями ТерраВет про біль та проблеми.