Переваги кондиціонерів виробника Cooper & Hunter

Promo
09.09.2020 15:34 Корисно
Історія створення кондиціонерів Cooper & Hunter почалася в 1916 році, відразу після об'єднання трьох промислових підприємств з США. На тлі конкурентів бренд виділяється великим асортиментом і активною роботою над новими моделями. У даній статті будуть перераховані основні переваги та особливості кондиціонерів Cooper & Hunter.

Переваги виробничої бази C & H

Щоб зрозуміти, чому кондиціонери виробника Купер Хантер користуються великим попитом, потрібно ознайомитися з принципами їх виробництва.  У американського виробника кліматичної техніки є причини для гордості:

     1. Завод Cooper & Hunter входить в ТОП світових виробників кондиціонерів.

     2. Якість виробничого процесу — не просто слова.  Цей статус підтверджений рейтингом від Forbes, в який увійшли успішні фірми, розташовані в Азіатсько Тихоокеанському регіоні.

     3. C & H має більше 300 лабораторій, які співпрацюють із замовниками і займаються розробкою нових моделей.

Фраза «Comfort Innovations» стала слоганом північноамериканської компанії, і, судячи з безперервного росту її виробничих потужностей, фірма намагається відповідати своєму статусу.

Кондиціонери Cooper & Hunter: ергономічність і довговічність

Надійність — головна перевага спліт-систем C & H.  Для виробництва застосовуються довговічні комплектуючі: при дотриманні правил експлуатації, вони можуть прослужити до 10 років.  Така якість обумовлено новими технологіями, які використовуються інженерами для підвищення зносостійкості деталей.

Потрібно відзначити екологічність та естетичність кондиціонерів.  Вони не становлять небезпеки для людини і навколишнього середовища, оскільки для охолодження використовується фреон.  Моделі відрізняються лаконічним і оригінальним дизайном.  З цієї причини, спліт-система Купер Хантер стане доповненням до будь-якого інтер'єру.

Окрему увагу варто приділити функціоналу кондиціонерів.  Сучасні моделі комплектуються пультами дистанційного керування і Wi-Fi-модулем, за допомогою яких можна управляти пристроєм на відстані.  Причому для цієї мети можна використовувати смартфон або планшет, що працює на базі операційної системи iOS або Android.  Користувачі можуть регулювати швидкість роботи вентилятора і температуру повітря за допомогою спеціального додатку.  Відчути таку перевагу гідно можна відразу після установки спліт-системи.

Чому Cooper & Hunter — відповідальний виробник

Забезпечення працездатності кожного кондиціонера, контроль виробничих процесів і вигідна стратегія маркетингу — секрет успіху C & H.  Програма «Стратегія досконалого продукту» дозволяє компанії досягати бажаних показників якості виробів.  При цьому фірма прислухається до споживачів і враховує їхні претензії.

Всі описані раніше якості — частина переваг кондиціонерів виробника Купер Хантер.  Стати всесвітньо відомої компанії допомогли наступні фактори:

     1. Кожен пристрій піддається функціональному контролю.

     2. При наявності проблем хоча б у одного кондиціонера, на доопрацювання відправляється вся партія.

     3. На виробництві використовується фреон R32 — популярний і надійний холодоагент.

     4. При складанні кондиціонерів використовується італійське обладнання MARPOSS.

Очищення повітря, нічний режим і можливість роботи в енергозберігаючому режимі - особливості нових моделей.  Втім, користувачів кондиціонерів Cooper & Hunter такі функції не дивують, адже вони давно переконалися в якості своїх спліт-систем.