Переїзд без шкоди для майна та нервів: місія здійсненна

Promo
09.10.2020 13:47 Корисно
Фото: family.24tv.ua Фото: family.24tv.ua

Кажуть, що два переїзди дорівнюють одній пожежі. Як зробити так, щоб майно і нерви залишилися цілими? Запорука успіху – правильна організація процесу.

Щоб успішно переїхати, є два варіанти. Перший (і найрозумніший) – звернутися до професіоналів. Сучасна компанія з вантажних перевезень  може перевезти все, включаючи фортепіано і акваріум з рибками, без шкоди для майна. Якщо ж ви вирішили зробити все самостійно, вам знадобляться наші поради.

1. Коли і з чого почати?

Поспіх під час переїзду не потрібен – адже вам належить почати нове життя на новому місці. А його краще всебічно обміркувати. Місяця, щоб неспішно зібратися і врахувати будь-які дрібниці, буде достатньо. І перше, що слід зробити, – принципово визначитися, що ви візьмете із собою, а що ні, і передусім – з меблів. Те, що не знадобиться, можна продати або віддати, а на це потрібен час.

2. Чим запастися?

Вам знадобиться тара для упаковки. Картонні коробки можна або купити в будівельних магазинах, або попросити в найближчому супермаркеті. Загальне правило – вони повинні бути різного розміру, але не дуже великі: картон – матеріал не дуже міцний і може порватися, якщо туди покласти багато важкого. Обов’язково запасіться скотчем, повітряно-бульбашковою плівкою і папером для пакування, пластиковими мішками, мотузками і маркером.

3. Послідовність підготовки.

Почніть з антресолей, комор і балкона – заодно визначитеся, що вам потрібно в новому житті. Віддайте в чистку килими і верхній одяг, виперіть штори і ковдри, вимийте, просушіть, набийте газетами взуття. Далі пакуйте речі в міру затребуваності. Найнеобхідніше упакуйте за дві години до переїзду. Обов’язково маркуйте кожну коробку, щоб розпакувати все в потрібній послідовності.

4. Складаємо грамотно.

У мішки покладіть ковдри, подушки, сезонний одяг. Книги складіть стопками, перев’яжіть і, щоб не забруднилися, покладіть у великі пакети. Можна використовувати для них і коробки, але заповнювати їх – максимум наполовину, а решту довантажувати м’якими і легкими речами, інакше вони будуть непідйомними. Посуд загорніть у папір або повітряно-бульбашкову плівку, укладіть у коробки вертикально, простір заповніть невеликими м’якими речами і підпишіть, щоб звернути увагу вантажників. Дно всіх коробок обов’язково підсилити скотчем.

5. Меблі і техніка.

З шаф потрібно вийняти полиці, стекла, дзеркала. Кути краще захистити картоном, решту поверхонь – плівкою, а великий монітор або плазму упакувати в дерев’яну обрешітку. Забезпечте доступ до великогабаритних речей – вантажники їх виноситимуть першими.

Після цього вам залишиться тільки дочекатися приїзду фахівців і без суєти керувати процесом. Якщо ж ви зважилися все-таки запросити фахівців, то знайте: компанія НОШАhttps://nosha.ua/ru/harkov ) зробить це в будь-який день тижня в будь-якому обсязі (від 5 до 20 тонн). Тут можуть не тільки перевезти, а й зібрати-розібрати меблі, а також скласти, розкласти і навіть розставити ваші речі на новому місці.